| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Krkavčí matka za mřížemi - příběh nekončí

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 161 [Dalších 91 >>]
11.1.2007 15:26:47
Lékař nemůže udělat víc než nahlásit policii podezření ze spáchání trestného činu. Rozhodovací právo nemá, to může udělat jedině soud. V praxi to u nás probíhá tak, že soud udělá to, co mu řekne sociální pracovnice, osobní znalost problému nemá.
11.1.2007 15:22:58
Báro, v záhlaví mám e-mailovou adresu, určitě jsem pro, abychom něco podnikli. Ty děti většinou na své straně nemají nikoho - myslím tím nikoho, komu na nich opravdu záleží. Je to alarmující.
  • 
11.1.2007 14:36:02
Dala bych jí minimálně doživotí.Naprosto souhlasím s celým článkem.Tresty jsou podle mého názoru v naší republice velice mírné.Podle toho to tady taky vypadá.Většina lidí si dělá co chce!
Bára
  • 
11.1.2007 14:29:07
Maceško, pokusíme se kontaktovat nějakou neziskovku či jinou organizaci a zeptat se tam, jaké s tím mají zkušenosti a co bychom mohli udělat my jako jednotlivci.Myslím si, že oni mají více zkušeností a najaté externí právníky a snad poradí, co a jak dál. Určitě se budu snažit s tím nějak pohnout. Jestli byste měla zájem, nechte mi na vás nějaký bližší kontakt, budu moc ráda, že nás bude více. Díky, Bára
11.1.2007 14:05:12
Protože nás to fakt baví. Děláme to paušálně všechny, takže počty obětí v dohledné době ještě vzrostou. Ale že by se nenašel případ kdy dítě zabil otec?:-o Nebo jste to myslel jako vtip? To se potom omlouvám, ale máte tam dát aspoň smajlíka, takhle jste mě děsně naštval.
Lída+2
11.1.2007 13:59:35
včera v novinách: matka sprchovala batole vařící vodou a ještě ho v bolestech nechala den doma.. a ono zemřelo za pár dní ve vinohradech, když ho konečně donesla k ošetření
:-(((((((((((((((((((((((((
bylo to v Dnes
Síma
  • 
11.1.2007 13:51:16
A od toho tu jsou i lekari, kteri tez pochybili a dle meho nazoru by tez meli nest zodpovednost. Neni totiz pravda, ze po dobu, kdy holcicka byla zpet u sve matky az do osudneho dne netrpela. Po dobu dvou mesicu, co u ni byla, dvakrat navstivila nemocnici z duvodu nasledku biti.

viz
http://zpravy.idnes.cz/za-utluceni-dcery-ulozil-soud-desetilety-trest-f55-/krimi.asp?c=A070104_092403_krimi_cen

nebo http://www.novinky.cz/krimi/za-utyrani-dcery-dostala-matka-desetilety-trest_105574_ms4dd.html

takze tady dle meho nazoru by meli nest odpovednost krome matky i socialni pracovnice, soudkyne, jez holcicku vratila do opatrovani matce, lekari, ale i otec, jez pozadal o vraceni dcery do pece z kojeneckeho ustavu.
Síma
  • 
11.1.2007 13:05:40
Ona uz odsouzena byla... a predstavte si na "celych" 10 let.
Síma
  • 
11.1.2007 13:04:57
Ona uz odsouzena byla... a predstavte si na "celych" 10 let.
11.1.2007 12:54:20
Manžel a tedy i já jsme dostali do péče jeho syna a už více než tři roky se setkáme se sociálními pracovnicemi, soudkyněmi a psychology. Můj závěr je, dělají jen svou práci, snaží se vše rychle a nekomlikovaně řešit, je to jen jejich práce a nad její rámec nikdo nic nedělá. Je otázka, zda je tomu dobře či špatně. Zda to chceme či nechceme tolerovat, i když to může právě těm nejmenším, kvůli kterým jejich úřad vznikl, ublížit.
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 161 [Dalších 91 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.