| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Epiziotomie

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 187 [Dalších 147 >>]
Luc.
22.1.2007 22:13:59
Ono není trapné diskutovat s odborníkem o jeho oboru.
Trapné bylo, JAK jsi s ním diskutovala ty, protože on JE odborník a ty o tom víš kulový. Bylo to směšné.

Luc.
22.1.2007 22:08:21
abcd

Kloubouk dolů, konečně to Cizince někdo řekl!!! Vystihla jsi přesně to co si myslím i já. Jen jsem to neuměla tak výstižně napsat.
Nejdřív jsem si říkala, že je blázen, ale ne, ona je chudák, kterej je přesvědčenej jen o své pravdě. Doufám, že tím v budoucnu někomu neublíží :-(
cizinka1
22.1.2007 21:58:34
Zufi,

No a precetla jsi alespon diskusi? Podivala jsi na nejakou literaturu pred tim, nez jsi vytvorila nazor? Nevybiravy zpusoby abcd mne take jsou cizi, nevyjadruji nazory bez argumentu. Ja nevim proc se vam zda trapny diskutovat s odbornikem o jeho oboru. Muzes mi to vysvetlit?
Zufi.
22.1.2007 21:48:13
Napsala jsi to ,abcd, moc pěkně, líp bych to nevystihla !!!!!
cizinka1
22.1.2007 21:32:12
abcd,

dodrz, prosim svoje slovo:-).
abcd
  • 
22.1.2007 21:29:53
Nemám čas číst všechny příspěvky, které se tu objevují, takže jsem tenhle cizinčin příspěvek četla až ted, ale nedá mi to a musím ještě naposled reagovat. Cizinko, můj osobní názor je, že jsi opravdu úplně blbá, tady myslím nemá smysl s tebou o čemkoliv diskutovat. Zaplať pánbůh, že se cvok jako jsi ty nevyskytuje v mém okolí. Už se k tobě nikdy nebudu vyjadřovat, jsi opravdu adept léčby psychiatra. abcd
cizinka1
22.1.2007 21:28:36
abcd,

Mame opravdu rozdilne nazory na to co je trapny, ja totiz bych se stydela za vetsinu tvojich prispevku. V nekolika zapadnich zemich, v jedne z nich pan Koutsky take byl, to neni bezny porodnicky ukon. Ja jsem jeho ptala, proc svedska praxe ho nepresvedcuje a jestli ma dukazy, ze episiotomie opravdu ma ten ucinek, kvuli kteremu ji provadi (chranit funkce konecniku). Odpovedel, ze NEMA.

Jestli se nemylim, v souvislostech s hemoroidy jsi mluvila o klystyru (coz jsme s p. Koutzkym neprobirali, aby bylo jasno, jen dost ostudne ho popisuje jako "spise nutny" porodnice, ve ktere pracuje. Ano u nekterych diagnostickych a operacnich vykonu je nezbytny, a v tomto pripade samozrejme neni ponizujici. U porodu jeho ucinek nebyl prokazany - nikdy a v nicim. Pokud mas odbornou studii, ktera tomu odporuje, sem s ni.

Nevim jak tebe, ale mne ponizuje, kdyz nekdo mi provadi neco, ci ucinek neni prokazany bez toho, aby se zeptal, jestli souhlasim (treba v ramci vyskumu). Tebe ne?
abcd
  • 
22.1.2007 21:27:45
Nemám čas číst všechny příspěvky, které se tu objevují, takže jsem tenhle cizinčin příspěvek četla až ted, ale nedá mi to a musím ještě naposled reagovat. Cizinko, můj osobní názor je, že jsi opravdu úplně blbá, tady myslím nemá smysl s tebou o čemkoliv diskutovat. Zaplať pánbůh, že se cvok jako jsi ty nevyskytuje v mém okolí. Už se k tobě nikdy nebudu vyjadřovat, jsi opravdu adept léčby psychiatra. abcd
abcd
  • 
22.1.2007 21:00:50
Ale, cizinko, tyhle a podobné úkony běžně lékaři provádějí i mužům například při banální operaci hemeroidů. Mužům i ženám, a ještě jsem nikoho neslyšela , že by se tím cítil ponížený a zmrzačený. Přestan už se pořád prohrabovat svojí nenávistí k lékařům. A tvoje rádoby moudré odpovědi a poučování laskavého pana doktora, který ti tady všechno ochotně vysvětluje, jsou už opravdu směšné. Je to v Praze všemi uznávaná porodnická kapacita a maminky považují za velké štěstí, když v porodnici natrefí právě na něj. Proti jeho odbornosti jsou tvoje žvásty opravdu trapné.abcd
Kočanská
22.1.2007 19:49:11
Kamilo,

takhle podobně to měla sestra mého manžela a hrozně se bála druhého porodu. Ten ovšem proběhl hladce a pouze s malým porodním poraněním, které vzniklo přirozeně bez nástřihu a velmi rychle se zahojilo. Tak Ti přeji, abys to měla taky tak.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 187 [Dalších 147 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.