| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přijdeme od nového roku o stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně?

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 534 [Dalších 414 >>]
Jenny von Westphalen
9.4.2007 15:54:25
A jak by náš stát vytrhlo to, kdyby si 200 poslanců a 81 senátorů snížilo plat ? A platy budou mít zmrazené v té reformě !
Celé je to jen iluze, reforma neprojde, kde by vzaly všechny hlasy ?
Helča 3 děti
  • 
9.4.2007 15:30:04
No tak budem doma 3 roky a pak na pracáku,kdyby si radši snížili platy a jejich výhody.
Zojka
  • 
9.4.2007 13:05:18
O nic nepřicházíš, i na dvojčata se bere jen jeden rodičák. Je to sice postavené na hlavu, ale je to bohužel tak.
9.4.2007 11:06:41
Nepřicházíš o nic, rodičák se vyplácí jenom jednou na rodinu, na nejmladší dítě, které má nárok.
Zzz, Natálka2,5r František18m
9.4.2007 11:06:33
píše se v úvodním článku že se bere příspěvek 7600,-na každé dítě..to je doufám jen překlep....beru tuto částku na děti dvě. ZUZA
Zzz, Natálka2,5r František18m
9.4.2007 11:05:17
omlouvám se..mělo to dojít do jiné diskuze.Z.
Zzz, Natálka2,5r František18m
9.4.2007 11:04:32
V úvodním článku se píše že se vyplácí na každé dítě 7600,-. To je překlep? Mám dvě děti a dostávám jenom 7600,- a to na obě. Doufám že o něco nepřicházím??? díky za odpověď ..komukoliv. Zuza
Kimmy, 2 deti
  • 
9.4.2007 8:08:37
Ahoj Petro,

ziju nedaleko (v Singapuru) a vidim to hodne podobne jako Ty. V CR ma fakt spousta lidi pocit, jak je na zapade blaze a jaci jsou oni chudacci. Vsichni vidi dum a dve auta - ale to prece neni takovy problem ani v CR v nejake mensi vesnici a koupit dve levne ojetiny - ale to by lidi museli daleko dojizdet do prace a to se jim nechce.

A ty reformy jsou zpackane priserne - misto toho, aby se snizily pridavky a penize daly na zrizovani skolek a castecnych pracovnich uvazku, tak se ty penize zas nasypou lidem do kapes a houby z toho...

Hodne tohle resim na jinem webu - kdo ma zajem, at mi napise na kdoe@seznam.cz

Kimmy
madelaine
8.4.2007 23:34:08
To máš možná pravdu, ale máš taky řešení??
deli
  • 
8.4.2007 22:27:41
Milá Jazu, naprosto tě chápu. Kvůli různým životním peripetiím dodělávám vysokou školu patnáct let poté, co jsem tam začala (samozřejmě s dlouhou přestávkou) a mám dvě batolata a žádné hlídání. Spát dlouhodobě tři hodiny denně tedy je bolestná oběť (nemluvě o tom, jak se to třeba projeví při řízení auta - dřív jsem chodila všude pěšky, ale se dvěma malými dětmi jít 5km k doktorce + 5km zpátky by bylo na celý den) a nevím, jestli se to v budoucnu někdy vyplatí... Na internetu taky není všechno a jet 160km se dvěma řvoucími dětmi do Klementina... A pak, ne všichni studují, aby mohli mít komerčně výhodné zaměstnání. Kamarádka má VŠ, postgraduál na univerzitě v USA, praxi na několika kontinentech, mluví pěti jazyky tak, že spatra přednáší na mezinárodních konferencích, dělá šéfku jedné neziskovky (kromě odborných schopností musí mít i ty manažerské a každý rok sehnat přes sponzory a vlastní projekty spoustu milionů) a když mi chtěla dělat spoludlužníka na úvěr na pouhopouhých 400 000,-, neschválili mně ji, protože i na to má moc malý příjem!!! Ona si určitě poradí i bez podpory státu, ale štvou mě ty řeči, jak každý, kdo by nějakou podporu státu uvítal - třeba i morální - je označován za příživníka...
Takže seberealizaci na mateřské (kromě dětí :-))zdar !!
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 534 [Dalších 414 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.