| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Na jaře začněte s otužováním

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 105 [Dalších 35 >>]
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
24.4.2007 21:59:47
Aleno, hezky řečeno :). Já taky nechci sprchovat sebe ale dítě o:, to jsem macecha, co? Je potřeba na otužení pracovat, dokud se nemůže mimi bránit :), ale nebojte přehánět to nehodlám, teplotu vody snížím trošililinku ...
24.4.2007 21:32:46
sauna je bombová věc, mohu jen potvrdit, my prcka berem do sauny od jeho 6ti měsíců a zvládá ji naprosto v poho, 10 min a ochlazení, nakojima spí pak jak nemluvně.nemá s tím sebemenší problem.Sedíme spolu na spodní pryčně u dveří, kde to tolik nehicuje.
Alena
  • 
24.4.2007 21:27:02
Já bych to s tím sprchování vlažnou (neřku-li studenou) vodou moc nepřeháněla. Aby si z toho neměla nějaký trauma. Člověk hned taky nesmí těm otužilcum skočit na lep a nechat se zbytečně vyprovokovat... :)
Danuš+brouček
  • 
24.4.2007 20:44:05
Cairo, tak to jsi mě uklidnila, že se dvěma dětmi budu stíhat líp :-D. Díky za popis tvého režimu dne, zkusím se t r o c h u inspirovat o:
Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08
24.4.2007 20:41:48
Holky taky mám nízký tlak (60/100), takže je mi pořád zima nejen v noci na spaní. Ostatní jsou pak na mě naštvaní, že je jim kvůli mě horko, ale co mám dělat - drkotat zuby pro blaho ostatních?! A Matoušek je taky permanentně studený, ruce nohy, dokonce i tváře, když jsem zkoušela zavést v ložnici teploty okolo 20 stupňů, takže máme okolo 23 a jinde v bytě 24.
Ale to sprchování vlažnější vodou bych zkusit mohla.
eliška
  • 
24.4.2007 19:34:38
No já to řeším tak, že si dám před spaním hodně horkou sprchu (na to jsem fakt úchyl, pěkně se pařím a penízky odtékají do kanálu). A když jsem vyhřátá, tak můžu jít klidně spát do ložnice, kde je 18 (ale to máme opravdu jen v zimě, bydlíme v paneláku). Jinak mám taky pořád studené nohy a nezahřeju je ani pod nejteplejší dekou a nemůžu kvůli nim usnout. Ale ta horká sprcha fakt pomáhá. Kdybych byla spořínek, možná by stačilo dát do nohy do lavórku s horkou vodu, ale já tu horkou sprchu fakt miluju.
Alena
  • 
24.4.2007 19:11:43
.... už jsem si myslela, že jsem nenormální. U nás je to taky nějak podobně - možná dokonce v noci více než 20 stupňů. Když je v noci méně, tak je mi hrozná zima a přesně jak píšeš, malá má studené ručky. Nevím jak ostatní, ale já mám hrozně nízký tlak a malá to asi zdědila po mě. Pokud si na noc nezatopim, tak mám studené nohy, ruce, nos a uši a prostě zimou nemůžu usnout.

Doufám, že i ostatní s nízkým tlakem se připojí k našemu "hnutí za pěkné teplíčko"... (navíc klimatické změny jsou nám také nakloněné).
24.4.2007 18:38:46
No,my saunujeme dcerku od pul roku. Takze holcicka 3,5 roku klidne muze zacit, co si paatuji,tak jsme chodili do sauny jako mali se skolkou.
Leona, 2 dcery
  • 
24.4.2007 17:55:48
Já teda závidím všem, co mají v místnosti 20 stupňů a na spaní 18. u nás v ložnici když je pod dvacet tak drkotám zubama, malá má studený ručičky i nos. A přes den tak kolem 22 je normál.
Dana, Kubík 4/05
  • 
24.4.2007 17:41:13
Ahoj, já jsem jedna z těch maminek, které padají na h...
Ale asi si za to můžu sama. Dva dny v týdnu chodím do práce (od rána do večera, domů se dostanu tak v sedm), malého hlídá babička. Ale na ty dny se snažím mít navařeno (ne vždycky mi to vyjde), a samozřejmě po babičce nechci žádný úklid. No a zbylé dny v týdnu se snažím stihnout všechno - vaření, úklid (vůbec to nikde není vidět), praní, žehlení a s Kubíkem chodím ven dopoledne i odpoledne, 1x týdně na Krůčky od Yamahy, 1x týdně do herny MC. Naštěstí Kuba po O spí dvě hodiny, tak se toho celkem dost stihne. A žehlím pravidelně v noci. Bohužel v manželovi nemám moc velké zastání. Jediné, co dělá pravidelně je, že malého večer koupe. Ve všední den chodí z práce pozdě (kolem té sedmé), o víkendu buď prospí celé dopoledne a odpoledne prosedí u PC nebo u televize, nebo když se mi ho povede zvednout, proklimbá pak celý den. Jedině nás vezme do hypermarketu na týdenní nákup autem (já za volant nesedám)... :-( Navíc je manžel astmatik, takže se ho ani v těchto měsících nemůžu pokusit vytáhnout ven na výlet.
Omlouvám se za OT, ale potřebovala jsem si postěžovat (BTW: teď zrovna sedím v práci a čekám, až se mi zazálohují data...)
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 105 [Dalších 35 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.