| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Na jaře začněte s otužováním

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 105 [Dalších 15 >>]
24.4.2007 14:09:25
Zalezi, v jak velkem meste bydlite. Jezdi tam MHD? Co vylet na konecnou a pesky nekam. Anebo vylet za mesto.
Ja take nejsem na vesnici, sice mame domek se zahradou , ale na malem meste a bez MHD - kluci chodi cca od dvou let na vice jak kilometrove prochazky. Mame to do lesa vic jak kilak. Anebo je vyvezeme na kole do prirody.
Ale asi by Ti lepe poradila nejaka mestska (velkomestska) maminka.
24.4.2007 14:03:53
a navic si myslim, ze jednicka je ta, ktera tohle vsechno zvlada kazdy den + venovat se detem + mit navareno pro manzilka :-D
24.4.2007 14:01:53
To rozhodne netvrdim!
ALe obcas tu narazis na maminky i s vice detmi a zvladaji to stejne. Navic je dost uzitecne si obcas vyslechnout nektere rady. Mne pred rokem hodne pomohla rada maminky Silvie se tremi detmi. Ale staci zabrousit na nekterou dickusi (treba skorodvojky) a pochopis, ze se zvladat takhle proste musi.
Tak laskave nerejpej.
Myslela jsem to dobre, ne nijak zle!
24.4.2007 13:53:51
Evo, myslím, že je dost jídel, která se s sebou dají vzít a nezkazí se. Ale v těch velkých vedrech je chladící box opravdu dobrý nápad.
24.4.2007 13:50:00
Ajo, a od jakého věku to doporučuješ???? Mám dceru 3,5 roku a zrovna začala v září chodit do školky a tak nosí domu choroby. Ráda bych nějak "zocelila" její imunitu.
hetmo
  • 
24.4.2007 13:18:02
Prosím Vás, čím se zabaví děti ve městě s minimem parků, aby denodenně vydržely 3 a více hodin venku?
U nás ve městě chodí paní s asi 5letými dvojčaty - každé dopoledne, odpoledne, všude ji já i moje kamarádky potkáváme - batoh na zádech, kluky za ruku. Od Plusu k Hypernově. Říkám si, že to ty děti musí úděsně nudit, den co den procházet pořád stejné město.
ADÉLA
  • 
24.4.2007 13:09:49
NO, JSEŠ PROSTĚ JEDNIČKA
24.4.2007 12:34:20
Vis Jano, kdyz si celj den venku, tak so doma nenadela. A tak staci kazdy treti den vyluxovat, za dva tydny vytrit,po tydnu utrit prach. Varim rano, do desiti mivam i s uklidem ci zehlenim hotovo a pak jdeme ven. Obed pak prihrejeme. Mam deti stejne od sebe jako Ty. A navic mam kolem domu zahradu, kde je treba obcas s necim pomoci - treba zasadit neco, uklidit kolem baraku, v lete susit seno apod.
Nemusim mit vypiglovanej byt. Ty moji chlapi to stejne neoceni :-D
Lída+2
24.4.2007 12:30:52
Zajímavá diskuze.:-DDDDD
Teď už jen zbývá,aby se zde začali všichni hádat jak je dlouho jejich dítě venku.....

Ale zamyslela jsme se nad tím:
Takže školkové dítě: pokud jsme doma v 15 hodin a něco v tý školce tak cca 4,5hodiny
a školou povinné dítě: 4h( družina)

Třeba dneska maj kluci chudáci dost smůlu: oba tak 2 hodiny víc ani ťuk..... vracíme se v 18 hodin.

Ale dokud jsme byli doma a já na RP: tak jsme měli nachystaný oběd v 7:30( vstávali okolo 5-5:30) a vraceli se v 11hodin a v 14 jsme zase mizeli do 18 ven.....takže klidně 8 hodin bez problémů.....a ty 3 hodinky i když lilo jako z konve. To jsme neřešila. Teplý ponožky do holinek...
24.4.2007 12:11:44
Těžko, hodně těžko, bych zvládala celé dny s dětmi venku. Samy je rozhodně nikam nepustím - jsou malé. Musím uvařit, uklidit, vyprat, umýt nádobí, leda že bych se rozhodla, že kvůli větrání dětí klidně shnijeme ve špíně. Většinou teda přes jaro a léto venku býváme celé odpoledne, ale když se najede na zimní čas, je to pasé. U TV ani u počítače mi děti nesedí - prostě si hrají. Jiné to bývá o víkendu, to je na všechno času dost a my jsme doma 2:2 (tedy dospělí ku dětem). Snad kdybychom měli zahradu, bylo by to možné, ale tady ve městě to fakt nejde.
A s tím otužováním v pokoji. My tedy nepřetápíme, to rozhodně ne, spíše rok od roku přetopíme méně (ale platíme pořád více a více :o)), jenže od května do září, pokud svítí slunko, se v noci nedostaneme níž jak na 30 stupňů - bydlíme totiž pod střechou. Je to hrozné, kdo nezažil, nepochopí - pořád se snažíme vymyslet nějakou vychytávku, jak na to, ale bohužel - a teplo právě začíná....
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 105 [Dalších 15 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.