| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ad: Co jedí moje děti ve školce?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 157 [Dalších 117 >>]
18.5.2007 22:06:22
libiku,
jasně, že jsem to myslela tak, že zcestná myšlenka je představovat si pod zdravou výživou např. vegetariánství; rozhodně ne, že je vegetariánství zcestné :))). Omlouvám se, pokud jsem to neformulovala nejsrozumitelněji, zkrátka těhudemence dělá svoje :).
Líza
18.5.2007 18:37:31
Zdeno, Heleno a Marie se třema dospělýma dětma, nepřekážíte si tam u toho jednoho počítače?
petrida
18.5.2007 18:05:40
A ty, Heleno, jíš také všechno? Neexistuje jídlo, které bys nepozřela?
18.5.2007 16:57:25
Tedy Heleno, skláním se před tebou, vševědoucí matko.... Přeji ti, ať se žádné dítko z vaší rozvětvené rodiny před důležitou návštěvou nevyblije na stůl, páč se bálo říct, že mu něco nechutná :-)) Zdravím, Zuzana
Monča
  • 
18.5.2007 16:49:37
Taky doma jíme skoro vše. Nedávno jsme na toto téma vedli doma diskuzi a pobavil mě tchán. Tchýně pravila, že ona není vybíravá, že jí všechno. A tchán na to odpověděl, že to je pravda, protože co jí nechutná to nevaří.
EvčaKo
18.5.2007 13:07:08
To mi potom vysvětlete, proč všude, kde jenom projdu okolo (bufety, či jiný rychlý občerstvení), proč jsou všude oblepený maminkama s dětma a cpou do sebe ty strašně nezdravý hranolky a coca-coly. Všichni víme, že je to "nezdravý až to bolí", ale všichni to kupují. Vážně to nechápu.
A za další, na to taky musí být. To dám dítěti radši jablko nebo banán.
Lucyena
  • 
18.5.2007 13:00:09
Nam na zakladce do polivky ti starsi zaci plivali :((((
Lucyena
  • 
18.5.2007 12:49:52
No to je sice pekne, mila Marie, ale ja jsem jednou nablila brambory zpatky do talire......ted si myslim, ze mozna je nekdy lepsi o jidle diskutovat, nez ho snist a vyblit....

S uctou k jidlu, Lucie
EvčaKo
18.5.2007 12:45:48
Taky mě na tom jídelničku nepřije nic tak tragickýho, snad jedině ten párek.
Možná by nám sem Anouk mohla hodit výňatek ze svého domácího jídelníčku, ať se poučíme.
petra
  • 
18.5.2007 12:36:49
Myslím, že s tou úctou k jídlu máte pravdu. Dnes jsou lidi moc rozmazlený.
Já dodržuju zásadu - pokud někdo něco nechce, ať to řekne, nikdo se nebude pohoršovat, ani zlobit, prostě to jíst nebude, ale NIC jiného mu k jídlu nedám až do příštího času jídla. Jsem alergická na matky, které řeknou, dobře tak to nejez a za půl hodiny se pak podbízejí se sušenkami...
Taky chci dodat, že někdy někdo něco nechce jíst prostě proto, že je to např. trochu zkažené, což se mi stalo několikrát na návštěvě. A děti mají velice jemný čich a chuť! Musí se to brát v úvahu.
Hlavně se děti nesmí nutit, ale ani s nima příliš diskutovat.nechceš - nebude a hotovo.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 157 [Dalších 117 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.