| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ad: Co jedí moje děti ve školce?

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 157 [Dalších 107 >>]
EvčaKo
18.5.2007 12:35:02
Takže chvála malým školkám. U nás vaří pro 20, max 30 dětí a vím stoprocentně, že vaří z toho, z čeho i já doma. Jsem vážně ráda, že naši školičku máme.
EvčaKo
18.5.2007 12:28:02
Znám něco podobnýho, o čerstvou zeleninu je u nás většinou rvačka. Milujou i saláty, teď dělávám z červené řepy, je strašně jednoduchý, kdyby někdo chtěl: oloupám šlupku, nastrouhám na struhadle na nudličky, osolím a dochutím zakysanou smetanou. U nás je to bomba, je vždycky hned pryč.
Dokonce se mi stává, že děti vyžadují takový salát, jaký měli ve školce. Když jej udělám s obměnou, snědí jej, ale napříště ho vyžadují úplně přesně jak ve školce (např, okurek ne na kolečka, ale na nudličky :-))
Takže dnes se zase na nějakou zeleninku vrhneme.
EvčaKo
18.5.2007 12:09:22
To možná zjistíš, až budeš mít děti, příp. až budeš mít zdrav. problémy typu anorexie apod.
EvčaKo
18.5.2007 11:50:40
Dano, můžeš být ráda. Když víš, že ve školce jí, může jíst i doma. Takže buď je vybíravý, nebo tě zkouší. Ale vidět, že to nebude tak zlý...
EvčaKo
18.5.2007 11:47:28
Nic ve zlém, ale takle bych se velmi rychle stala otrokem svých dětí. Přijde mi to dost divné. Za chvíli bych vařila pro každého člena rodiny zvlášť. Tomu říkám otročina. Nechceš jíst? Nejez, nic jiného nebude.
  • 
18.5.2007 11:41:09
Souhlasím s vámi. Hlavně ta úcta. Dnešní názory jsou úplně jiný. Ono dříve to ty maminky a babičky taky neměly lehké, dnes je všeho dost a nevážíme si toho. Mluvíte mi z duše.
18.5.2007 8:18:10
jsou důležité a zdravé, pokud se dobře připraví.
Ze zeleniny přejdou do vody minerální látky.
Já si často dělám zeleninový vývar a piju ho teplý místo čaje.
Jenom povařím zeleninu nakrájenou na kousky ve vodě, ničím neochucuju.
Sliju a piju :))))))
Chutná to i dětem a dá se dobře využít různá zbytková zelenina.
petrida
17.5.2007 23:01:45
Ale o zrní tady nikdo nic nepsal. Jen mě zaráží, že se někdo hroutí z koblihy nebo jater.
Helena
  • 
17.5.2007 22:38:42
Zírám a žasnu. Vaše starosti bych teda chtěla mít. Některé z vás si tady vylévají srdce nad tím, jaké mají rozmazlené spratky. Asi neví, že každé nové jídlo ze začátku většinou nechutná, že na každé jídlo si človíček musí pomalu zvykat, a také že se jí všechno. U nás v rodině by si nikdo netroufl říct, že něco nejí. A to jsme hodně rozvětvená rodina, jejíž příslušníci se dožívají vysokého věku.
Zdena
  • 
17.5.2007 22:24:04
Odpověď Petře. To máš teda pěkně rozmazleného fracka. Chudák, na to jednou doplatí, že jsi ho nenaučila jíst.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 157 [Dalších 107 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.