| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ad: Co jedí moje děti ve školce?

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 157 [Dalších 97 >>]
Marie, tři dospělé děti
  • 
17.5.2007 22:19:00
My jsme byly jako děti vychovány pravidlem, že jídlo není od toho, abychom o něm diskutovaly, ale abychom ho jedly. Kdybych někdy doma řekla, že "to nejím", tak by mě asi naši rovnou vydědili. To je v naší rodině stále něco nemyslitelného. Mám tři dospělé děti a kupu vnoučat, ale nikdo z nich by si nikdy netroufl říct, že něco nejí. To je zkrátka rozmazlenost a neúcta k jídlu.
17.5.2007 21:55:28
Ále Libiku, mamina v předchozím příspěvku podle mně neoznačovala za zcestné vegetariánství, ale ty fámy, které o něm (a o zdravé výživě) kolují. Trošku to zašmodrchala, ale víme, co tím chtěla říct, že jo :-)) Ahojky.
17.5.2007 21:49:48
Děkuji za recept, kaši už mám a hned zítra to zkusím. Snad se zadaří.
17.5.2007 21:16:51
Pavlíno, no jaký přínos - zrovna dneska jsem u Delvity koukala na bilboard na jakési párky s kalciem a vitaminy ;o)
17.5.2007 21:05:13
To je prima, že alespoň někdo je v době internetu tak informován, že pokládá vegetariánství za zcestnou myšlenku.:)))), fakt perla.
Ale vím, co chtěla autorka říct.
A chci dodat, že vegetariánství není o zrní, nudě a nechuti, jak internet také může informovat.
17.5.2007 20:07:13
Tedy můj tchán jí naprosto všechno, ale dodržuje režim jíst 5-6x denně malé porce. Je mu 85 let a kdyby se před pěti lety nenechal porazit autem, které mu mírně omezilo hybnost, je naprosto zdráv jak fyzicky, tak duševně. Stejně na to byla moje babička, která se dožila 86 let. Tak snad jen se držet toho "všeho s mírou"
17.5.2007 19:32:09
Díky moc, určitě zkusím.
17.5.2007 19:05:08
Taky nechápu, proč si lidé myslí, že jíst zdravě = jíst "zrní", být nutně vegetarián a jiné zcestné myšlenky. A ještě lepší to je s biopotravinami - občas se musím usmívat nad výroky typu "biopotraviny mi nechutnají". Opět jasné přesvědčení, že biopotraviny = "zrní", sojové maso apod. Občas mě zaráží, jaká ještě dnes, v době internetu a možnosti sehnat si v podstatě jakékoli informace vládne v české společnosti neinformovanost.
17.5.2007 19:03:38
vím, jen jsem ji neuváděla. Občas ze špaldy dělám palačinky nebo buchtu. Je to dobrý, i když trošku jiný. Ale jde o zvyk. Malý vyloženě celiakii nemá, tak si to občas dovolíme. Už jsem dělala buchtu z kukuřičné krupice, ale ta nám tak nechutná.
17.5.2007 18:56:27
No, já se nad tím tedy silně pozastavuji - dávat tříletým dětem prejt, párek... Naprosto nechápu, jaký v tom je výživový přínos.
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 157 [Dalších 97 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.