| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Poručíme větru...

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 105 [Dalších 25 >>]
15.8.2007 16:36:34
Jane a což zkusit šátek nebo vak?? všechny dítka jsme odnosila a bylo to fajn i z tohodle důvodu.mohla jsme si hrát se straršími a přitom johanka byla v klidu u mě.
15.8.2007 16:13:31
mala byla velice spokojena když jsem ji ulož v klubičku na kojici polštař ten je fakt užasny jak při kojeni tak na polohovani ditěte
15.8.2007 15:43:57
Jo, je to tak. Mimina se líp cítí, když jsou "smáčknutá" jako v děloze. Nám se osvědčil vak, známým šátek, oběma vypolstrování postýlky dekou, aby byla menší. ale zažila jsem i známé, kteří měli mimino prostorumilovné - čili přesně naopak:-))
A pak si vyber...
Jitka
  • 
15.8.2007 15:37:28
Někde jsem zaslechla, že úplně malý miminka nemají rádi velký prostor. Jestli je to to pravda nebo jen babská pověra - nevím. Náš malý v postýlce taky pláče. Ale když si ho dám v kuchyni do kočárku, tak vpoho spinká, ani tam nemusím být s ním. Přitulí se k jedné stěně a zřejmě má pocit bezpečí.
PajaMM
15.8.2007 15:17:52
Jane,

on asi place vazne proto, ze se boji. Vzdyt byl 9 mesicu u tebe v brisku a najednou ma byt sam v postylce?

Vim, musis se venovat i druhemu prckovi, ale doporucuju treba satek nebo baby vak...mimco bude s tebou, klidne a muzes se venovat i starsimu prckovi...
Jane
  • 
15.8.2007 15:16:16
My máme problém, že i když malého zrovna netrápí prdíky, v postýlce sám nevydrží, pláče a dožaduje se společnosti a usíná až u prsa. Má teprve 4 týdny. Máme ještě 2,5 letého syna a tomu se taky musím věnovat, takže malého někdy nechávám plakat, ale je mi to líto. Chudák je pak celý rudý :-(.
  • 
15.8.2007 14:54:40
Ahoj. Od praktické lékařky jsme dostaly doporučenku na neurologii a odtamtud nás poslali na rehabku na Pankrác (Praha), kde nám dali cviky z Vojtovy metody. Případně písni na email.
Dana
  • 
15.8.2007 14:47:29
V návodu je: do každé láhve. Ale i pár kapek způsobí, že z mléka v láhvi zmizí pěna, která asi vadí. Nám pomohla protikoliková láhev.
Jitka
  • 
15.8.2007 14:45:00
Možné je všechno, ale chlapeček je dnes už téměř bez problémů. (má 1 měsíc) Trošku se kroutí a vzdychá, větříky odcházejí, sem tam trošku zapláče, ale když ho pochováme tak se brzy uklidní. Dokonce ani tu rourku už téměř nepoužíváme. Mám dojem, že jen když sním něco, co mu nepasuje.
Pokud má skutečně větší bolesti, snažím se přijít na to, co mu nesedlo a prozatím to vyřadit z jídelníčku.
Jane
  • 
15.8.2007 14:44:52
Ahoj. Můžu se zeptat jak jste cvičili?
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 105 [Dalších 25 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.