| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Já chci taky rovnátka!

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 55 [Dalších 15 >>]
Ráchel, 3 děti
  • 
22.8.2007 23:12:46
no, tohle je jeden z důvodů, proč jsem u svých dětiček zavedla dudlík; znala jsem řadu dětí, které ho neměly a cucaly si palec - třeba i do 5ti let. Dudlík se odnaučuje jaksi snáz, pokud ovšem nechcete palec useknout :))) pro případné rejpalky :) - všechny děti docela dlouho kojené
Ráchel, 3 děti
  • 
22.8.2007 23:10:01
nazdar cow, dík za obrázek, je fakt ftipnej... poslala jsem ho hned svojí "neteřince", aby se zasmála a svá rovnátka (díky kterým šišlá jak batole) brala s nadheldem :)
Linda
  • 
22.8.2007 23:02:23
Když bylo malé kolem 1,5 roku, byla jsem s ní poprvé u zubařky. Neptala se mě, jestli má dudlíka, ale CO dudlá. Říkala, že dudlík nevadí (klidně prý ať ho má do 3 let!), horší že je cucání palce nebo jiné zlozvyky. Možná na to existují různé názory, ale já jsem se dozvěděla tohle...
22.8.2007 20:16:18
Milá, cow, usměv jsem zrovna nemyslela, ale také máš pravdu:-)
Cow :-)
22.8.2007 20:05:23
LizziE,obáVÁM SE, ŽE tyhle rovnátka na usmívání moc praktická nejsou, ale rtěnka by vydržela asi celý den.
22.8.2007 19:50:41
Už to vidím!!:-) Tak počkej, zas tak extravagantně to nevidím:-) Na tohle su stydlivá holka, navíc je to v jistých věcech ehm..hodně nepraktické!
22.8.2007 19:49:54
Cow, mě se nic nezobrazuje!!:-((( Ty, ale představa rovnátek mě začíná docela bavit. Asi mám v sobě pořád lehce duch provokatérky, neboť tady není zvykem, aby dospělí ,,rovnali" a já začnu:-) Vzbudím vzrušené diskuse v okolí..ale těm se můžu jen USMÍVAT!:-)
22.8.2007 18:39:12
Jojo, dnes jsem o tom tak přemýšlela a asi se tam vypravím, neboť nevidím důvod, proč bych i já neměla mít rovné zuby. Nějakých těch omezeních se moc nebojím,prostě pohoda.
Rovnátka tě ,,hyzdí" (a kdo vůbec říká, že rovnátka jsou ošklivá, že?, křivé zoubky celý život:-)
Jsem žena činu..objednám se k zubařce a jdu do toho:-)
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 55 [Dalších 15 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.