| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Další spasitelé na obzoru?

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 73 [Dalších 3 >>]
Ludi
  • 
17.9.2007 14:41:04
Na podobném principu oblbování fungují i firmy, které se zabývají jakoby finančnictvím. Fungují na principu "pyramidy" nebo "letadla". Každý to zná pod jiným názvem. Na přednášce Vám budou vykládat, jak úžasná to je firma a jak se z Vás stanou milionáři. Pak jim vysolíte nehoráznou sumu, na kterou si mnozí musí půjčit u banky. Nevidíte z toho ani korunu a bance jen splácíte a splácíte.
Ale je fakt, že je to pro osoby starší 18ti let. Takže aspoň ty děti jsou tohohle ušetřeny.
Iva, jedno dite
  • 
17.9.2007 14:04:40
Ano, pozor na ne. U nas v HK maji take pobocku. Zaplavuji mesto svymi letacky (odkud maji asi tolik penez na reklamu). Prisli nabizet sluzby a bezplatne ukazkove hodiny i do materskeho centra a na cirkevni zakladni skolu. A ja, protoze jsem "stoura", jsem taktez zahy nasla souvislost jmena a uceni R. Hubbarda se scientology. Do te doby velmi mila pani z Basicu po me zmince o tom znatelne ochladla a byla vyvedena z kontextu. Pak uz ji ta presvedcovaci litanie tolik "neodsejpala".
Prave u scientologu je znama metoda, ze nekomu pomohou z problemu a on se jimi pak z vdecnosti necha lapit. A prijde mi dost hnusne, pokud by takto manipulovali s detmi.
  • 
17.9.2007 13:27:42
Tak to je neuvěřitelný - právě dneska jsem hledaje nějakou brigádičku projížděla inzeráty v inwestu a přesně takovýto inzerát mě zaujal - připadlo mi to jako zajímavá nabídka a chtěla jsem tam volat - ale právě jsem si to rozmyslela!!!
ursi
  • 
17.9.2007 12:44:37
Myslímsi, že není až takový problém někoho finančně motivovat, aby vás vmédiích vychválil až do nebes.
17.9.2007 12:36:39
Zajímalo by mě ale, jak je to s těmi výsledky, myslíte, že to opravdu zkamuflovali?
17.9.2007 11:31:29
Jo, to jsem právě chtěla podotknout, že scientologická "církev" není církev v pravém slova smyslu. V internetovém odkazu bylo uvedeno, že slovo "církev" je pouze zástěrka a že je to prosperující firma. S tím názvem je to tajemnější, pro lidi zajímavější než kdyby si napslali "firma".
Eva
  • 
17.9.2007 10:49:15
Dnes nemůžete věřit nikomu a ničemu. Zneužívat takhle děti s poruchama, to je hnus. Ještě, že ty rodiče ho stáhli. Nerada bych se dostala na tenký len, ale scientologická církev není církev. Je to prachobyčejná sekta. A jako taková se podbízí (jak je vidět) nejrůznějšími podlými způsoby. Omámit a oblbnout myšlení, nic jiného v tom není.
nekázanka
17.9.2007 10:29:15
stojí za to doplnit, že se jedná o centra Basic.
a mimochodem – synek jedné mé známé (těžký dysgrafik, dyslektik, má poruchu pozornosti) do tohoto "skvělého" centra chodil asi dva měsíce, rodiče to pak ukončili, a to zejména proto, že na tu "terapii" s klukem nesměli a vůbec netušili, co se tam, opravdu děje. lukáš "referoval", že vždycky modelovali jedno písmenko a zkusili ho napsat a pak si "jen tak" povídali.
Repulsion
17.9.2007 10:28:27
A chyba není na mé straně. Napíšu z p r i v a t i z o v a l, a ta písmenka prostě vypadnou... :o(
Repulsion
17.9.2007 10:27:36
Ne "zizoval", ale zizoval :o))
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 73 [Dalších 3 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.