| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Výše výživného

 Příspěvky 13 z 3 
  • 
16.11.2009 21:24:25
Milá Radko,

je mi Vás moc líto, myslím si, že tohle je jedna z věcí, která partnerce muže, který má dítě z předchozího vztahu, opravdu nepřidá... jako by nebylo dost všech dalších komplikací, které s sebou taková situace přináší. Ono se snadno řekne, že člověk věděl dopředu, že si bere muže s dítětem, ale něco jiného je to "vědět" a něco NAPROSTO jiného je to pak celý život "žít". A žádná generálka na život s mužským se závazky v tomto případně neexistuje. Moc Vám držím palce a přeju hodně tolerance, trpělivosti a vděku od vašeho muže. Zasloužíte si to! Zdraví Marika

  • 
27.2.2009 18:31:49
Dobrý den, mám otázku, nevím, jestli je to úplně váš obor....Od ledna 2008 jsem byla na úřadu práce, od poloviny října 2008 jsem byla zaměstnaná, dnes-27.02.2009 bych měla nastoupit na mateřskou dovolenou. Nejsem si ale jista, jestli na ni mám nárok, když jsem nebyla zaměstnaná ani 5 měsíců.
  • 
20.11.2007 11:32:19
To ,ze ma Vas manzel ma dve deti z prvniho manzelstvi jste vedela kdyz jste si ho brala a tak se neda nic delat musite s nim tohle preskakat.Nevim proc by si jeho prvni zena nemela rict o vyssi vyzivne, deti rostou a potrebuji penize.
 Příspěvky 13 z 3 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.