| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak můj manžel (ne)prožíval těhotenství

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 189 [Dalších 69 >>]
15.11.2007 13:44:06
Bobe
ted me napada, kdyz rikas, ze muzi stale kaci stromy v prenesenem slova smyslu coz je ten profesionalni svet, o kterem ja nemam paru, rikam si, ze je to tim, ze chlapi svou praci neustale prozivaji jako dobyvacene tazeni zatimco zeny tu samou praci prozivaji jako to drani peri - cili spolecne tvurci usili pri kterem si muzou i pratelsky poklabosit :O)

Ja konkretne mam stejnou kvalifikaci, zastavam stejnou funkci a vydelavam stejne jako muj muz.
15.11.2007 13:30:51
Madelaine,
inu proto, že jistá Nona si tady stěžovala, že "my, ženy, jsme neustále nabádány, jak se chovat, aby to s námi měli muži lehké. Nějak už se zapomíná na to, že i muži by se měli na oplátku snažit nám ženám trochu přizůsobit."

Tak jsem jí ukázal, že to tak není.

A původně byla řeč taky o emocích, vzpomínáš? Ale vy, ženy, jste tu debatu vymezily na kácení stromů a praní prádla.

O čem to svědčí? Co tedy vlastně považujete za důležitější?
madelaine
15.11.2007 13:25:08
Aha, mužům přibylo spoustu nových povinností, aniž by odpadly ty staré, a tys nám tím chtěl říci, že tebe to baví.
Tak to je fajn, ale proč potom ty poznámky, že ženy toho mají míň? Nás to taky baví, když toho máme míň :).
15.11.2007 13:21:37
Bobe, proc jses osobni? ja si toho vsimat konkretne musim, co jsem odesla z domova mne nikdo nikdy nezivil ani minutu.

Zenam ubylo predeni a chlapum valecna tazeni, hadry jsou v obchodaku a do Afganistanu odtahla profesionalni armada. Co jako konkretne je tvuj argument? Jak ty konkretne kacis stromy nebo branis teritorium? Ze svych dani! To ovsem ja delam taky umerne memu platu.
15.11.2007 13:14:59
Lízo,
sama asi úplně nechápeš smysl věty, kterou jsi právě napsala.

Je to jen naučená fráze, o které si myslíš, že na chlapy platí, když je chceš usadit.
Líza
15.11.2007 13:06:11
Já ostatně ty obrazné stromy taky kácím.
Tak se tak nežer, Bobe.
Líza
15.11.2007 13:04:51
A proč ne?

15.11.2007 13:03:02
Moc tomu nerozumím, já sama jsem "nakupování výbavičky" nikdy moc neprožívala. Spíš mmě zajímaly technické parametry kočárků a autosedaček ;-) Pro první dítko jsem dopředu neměla vlastně nic kromě kočárku. Část "blbinek" nakoupil můj muž, když jsem byla v porodnici a ostatní až, první dny po návratu nebo "až někdy". A řekla bych, že "prožívání těhotenství" se opravdu nedá měřit nákupem výbavičky.
Reya
  • 
15.11.2007 12:59:47
Nevím, jak ostatní, ale připadá mi, že přesně tohle je závěr, ke kterému Nina došla :-).
Co si takhle poposednout?
15.11.2007 12:52:25
Katko,
rok nepřetržitě nikoli, ale chystám se na to a už se na to těším.
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 189 [Dalších 69 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.