| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak můj manžel (ne)prožíval těhotenství

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 189 [Dalších 149 >>]
17.11.2007 15:42:45
Liv, já na MD sice "nejsem", ale pracuju cca 3,5 dne v týdnu, takže zaplaťpámbu to vychází tak, že děti zároveň dost vidím. Kdysi jsem pracovala s rok a půl starým dítětem na plný úvazek a už bych to znova nechtěla - už jsem měla pocit, že ho prakticky nevidím, stávalo se, že chtěl všechno "od táty" a ode mě ne... To už bylo docela smutný. Takže já vždycky horuju pro to, aby člověk i dělal něco mimo MD, i dost viděl dětičky:-).
* Liv
17.11.2007 15:19:08
Ještě poznámka: zbylé dny kdy jsem matka na plný úvazek si taky užívám, opravdu, ale asi také díky vidině, že zase přijde "moje" úterý a středa a já půjdu do práce
* Liv
17.11.2007 15:15:09
KUBULO,
s tím sexem je to fakt dost dobrý přirovnání.
Jinak já jsem na MD, pracuju 2 dny v týdnu, práci si užívám (asi nemusím vysvětlovat proč), navíc mám tak dokonalé hlídání, že když přijdu domů, je tam šťastné dítě + uklizeno, vyžehleno..., uvařeno i na zítra:-)
Já bych taky chtěla být chlap, co má doma po příchodu z práce full servis, živit bych uměla, dokonale se věnovat dítěti 3 hodiny denně taky :-)

17.11.2007 14:26:04
Kubulo,
vždycky jsem si říkala - děti mít nechci a neplánuju, ale KDYBYCH už někdy, tak jedině za podmínek, že mne to nijak nebude omezovat. Že prostě budu mít dost peněz na to, abych mohla i nadále žít tak, jak jsem zvyklá a dítě bude BONUS navíc. O živení nebyla řeč - nepočítala jsem, že by někdo živil mne, ale ohledně živení dítěte by to mělo být aspoň napůl.
No, člověk míní a život mění, že. :o)
17.11.2007 14:21:37
A ještě k tomu když nějak neuneseš, aby tě někdo "živil" :-D.
17.11.2007 14:20:49
Monty, jo, tohle zní jako ráj na zemi:-). Blbý je, když ty babičky máš jednou za měsíc a na aupairku se nějak necítíš... Prostě když jsi v takovým tom "vězení". Sice s člověkem, kterýho miluješ, ale vězení to bejt může.
Kohnova
  • 
17.11.2007 12:28:21
OSUD.. pardon.
Kohnova
  • 
17.11.2007 12:27:57
Ono to souvisi taky s casem. Mela jsem tyhle stavy s prvnim a druhym ditetem, pak se to zmenilo, dneska by me z materske nedostali ani heverem, fakt.
Studenti mi nechybi, vim, ze si s nima pred duchodem jeste nejspis nejaky casek pobudu, pokud nebude osos chtit jinak.
Kohnova
  • 
17.11.2007 12:21:43
Zvladly, Bobiku. I kdyz muzum nove pribyly a stare zustaly, porad jeste maji celkove mene (takovy muz, jakeho ty popisujes, ne ze by se nedal najit, da, ale je to vyjimka, vetsinou nejdes spis smes patriarchalnich predsudku, oidpovskeho komplexu ruzne intenzity - jadrem kazdeho patriarchatu je totiz babicka-, citove lability a celkove nevyzraleho charakteru). To je prave jadro pudla ery patriarchalni spolecnosti a jejicho nynejsiho probihajiciho konce. Ze zeny nemusi byt vykonne, ambiciozni, drave, vydelecne produktivni atd., to je blbost jak bic.
17.11.2007 12:17:42
Kubulo,
já to naopak vidím asi takhle: být na MD, řekněme s 1 a 1/2 roku, 2 roky starým dítětem, nemuset pracovat rovná se moci KDYKOLI "strčit" dítě k babičce/tetě a jít na výstavu, divadlo, koncert, jet na výlet, sejít se s přáteli, účastnit se nějaké akce, jít do kina, na kulečník...
to samé v situaci, kdy muž plně zabezpečí rodinu a já si budu moci pracovat jen tak, jak mne to baví a fakt se věnovat jednomu projektu třeba rok.
Protože já to beru tak, že pokud chlap vydělá dost na to, aby uživil rodinu, vydělá i na to, aby nejhorší domácí práce dělala paní na úklid a s dětma mohla kdykoli být doma aupairka.

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 189 [Dalších 149 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.