| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak můj manžel (ne)prožíval těhotenství

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 189 [Dalších 119 >>]
16.11.2007 12:14:07
Monty,
to je samozřejmě pravda, byť na nějaké jakés takés univerzální "kráse" se lidi shodnou.
Například většina žen se shodne na takovém Bradu Pittovi (však taky ženský u nás v kantýně říkaj, že mi je trochu podobnej).

A je taky pravda, že to charisma je trochu záhadné. Jedna známá je vysloveně ošklivá, má například obrovský frňák, ale - ať mě čert vezme - je děsně sexy! Vůbec netuším, proč je tomu tak.
(Doufám jen, že to nečte Lakmé, podle toho nosu by ji ihned identifikovala...)
16.11.2007 12:09:04
Kubulo,
a říkám snad, že ten systém je správný?
On totiž není správný nebo špatný, on prostě je.
Jsi schopna téhle trošky sociologické abstrakce?

Můžeš s ním nesouhlasit, ale... (dál už to znáš).

Je to podobné, jako kdybys říkala, že není správné, když je někdo čahoun a jiný prcek.
16.11.2007 12:07:18
Kubulo,
já jsem třeba podle Bobových měřítek typickej loser a je mi to úplně jedno. :o)))
16.11.2007 12:05:57
...zatímco fůra chlapů, ze kterých většina žen padá na zadek pro mne nemají naprosto žádný kouzlo. :o)
16.11.2007 12:04:06
Bobe, podle tvých měřítek jsem pravděpodobně celkem výrazný winner :-P. Já do toho systému nechci proto, že mi nepřipadá SPRÁVNÝ, kdy už to pochopíš? Konkrétně mně by sice přinášel výhody, ale nějak nemám potřebu honit si ego nad tím, jak jsem lepší než všichni okolo. Já chci systém, ve kterém je dobře všem, kdo pro to něco udělají, tak se snažím trošku přispět k tomu, aby vůbec existoval. Respektive on existuje, ale spousta lidí to neví, protože mají na očích klapky, na jedné z nichž je napsáno winner a na druhé loser. Mně přijde smutné, když přes ně nevidí jiné možnosti.

Přesně, PROČ jsme se bavili o něčem jiném a teď zase o tom, že "úspěšní muži atd"? Kdo to téma zase vytáhnul? Máš dojem, že já???
16.11.2007 12:04:04
...z hezkých pro mne, protože to je docela důležitý zmínit. Málokterý člověk je univerzálně krásnej, aby se líbil úplně každýmu.
Mám dojem, že v těch fyzických záležitostech lidi dost zaměňujou krásu, přitažlivost, charisma, "zajímavost" za to, že krásnej/hezkej automaticky znamená vypadat jako retušovaná fotka modela/modelky z časopisu.
Viděla jsem dost lidí, kteří mi přišli vyloženě hnusný. Ale to nevylučuje, že pro někoho nemůžou být zajímavý a charismatičtí, že jo.
Takový Klaus Kinský nebyl rozhodně prototyp krasavce a přitom mi přišel docela dost sexy. :o)
16.11.2007 12:03:58
Bobe, dílčí problém je v tom, že Kubula bude loser pro ty, kteří si potřebují nahonit vlastní ego, ale ona sama se tak vnímat nebude, tedy vcelku není důvod, aby ji zajímalo, že aby si někdo udržel sebevědomí a pocit vlastní výjimečnosti, tak si ji představuje v roli losera ;o)
16.11.2007 11:58:28
Monty,
no dyť jo!

Stejně jako si z množiny hezkých chlapů vybereš toho, který bude mít ještě něco navíc.
16.11.2007 11:56:40
Kubulo,
tvůj problém je v tom, že předem předpokládáš, že právě ty budeš loser.
Měla by sis víc věřit.

Ostatně, když se "do systému cpát nebudeš", neznamená to, že nebudeš ani jedno, ani druhé. Budeš prostě loser.

A Kubulo, ano - než jsi TY vlezla do diskuse, bavili jsme se o něčem jiném.

Čímpak to?
16.11.2007 11:55:04
Bobe,
jasně. :o)
Ale přijde mi pokrytecký tvrdit, že na vzhledu vůbec nezáleží, samozřejmě chlap nemusí vypadat jako model z reklamy na Levisky... ale z množiny x chlapů se stejnými či podobnými vlastnostmi si nejspíš vyberu toho, který se mi taky bude líbit. :o)
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 189 [Dalších 119 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.