| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše děti jsou pod vlivem. Pod vlivem reklamy.

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 71 [Dalších 31 >>]
Eva
  • 
21.11.2007 9:26:09
Milado, není to po sté, je to právě po druhé. Vždyť je jedno, odkud byl článek přejatý. Původní autor se prostě spletl.
Katka,kluci 5 a 8
  • 
21.11.2007 9:18:12
kdyby byla řeč o reklamě na komerčních TV. Ano, naprosto v pořádku. Nakonec tady na Rodině jsou taky reklamní bannery,že. Reklama zkrátka umožňuje mimo jiné třeba provozovat projekty, které jsou jinak docela užitečné. Ale souhlasím s názorem, že na veřejnoprávní ČT1,na kterou všichni přispíváme,nemá reklama zaměřená na děti co dělat.
Jane
  • 
21.11.2007 8:49:54
Mě reklama nevadí pokud není příliš dlouho. Dětem koupím to co chci já, ne to co se jim líbí v televizi. Vysvětlím proč a hotovo.
21.11.2007 8:48:22
My jsem také museli v obchodě hledat nam nam Bobík a děti zjistili, že jim vůbec nechutná. Takže teď si zpívají fuj fuj bobík...
suzann
  • 
21.11.2007 7:29:47
zen, to tvé "Tim, ze to diteti zakazu nebo to pred nim schovam mu moc nepomuzu" není pravda! Naši nám zakazovali koukat na reklamy, a to tak, že jsme televizi nesměli zapnout dřív, než začlo to, na co jsme se chtěli dívat, a hned po filmu jsme jí museli vypnout. Když jsme se k reklamě dostali, většinou jsme si z těch keců "dělali pr***" a teď když už jsem starší, myslím, že mi ten jejich přístup dost ukázal na to, že fakt nemá cenu se reklamou ani zabývat. Po hezkém pořadu většinou tv vypnu, protože si nechci zkazit dojem z něho pitomou uřvanou reklamou.
Jo, a dost mě baví koukat na reklamu bez zvuku. Je to dost směšné
suzann
  • 
21.11.2007 7:24:12
vzpomínám si na jednu "velmi chytrou" mámu, u které jsem dělala au-pair - ona koupila podle přání své 4leté holky panenku k vánocům, a holčička poté přišla a po reklamě začala křičet "Já chci tohle já chci tohle" (samozřejmě něco jiného než již koupenou panenku) a její máma s takovým jakoby zklamáním řekla "Ale vždyť jsi chtěla něco jiného?" strašně se tomu divila že si holčička nepřeje stále to samé, ale pokaždé novou věc, kterou viděla v reklamě
suzann
  • 
21.11.2007 7:16:17
Jano, můžeme si podat ruce, mě taky televize pije krev. Furt na mě jenom něco řve. Teď mě teda překvapila seriálem Designéři na Spektru. Ale jinak jí nesnáším. Co mě kór zvedá ze židle, je Nova
20.11.2007 23:46:02
mňam mňam Bobík, to je pěkně vlezlá reklama. Synovec (4roky) zatím všem reklamám odolával, ale tahle mu taky vymyla mozek, a přesto že už Bobíka jednou vyzkoušel a nechutnal mu, tak si ho po zhlédnutí reklamy vyprosil. Nešlo o nic strašného, sestra mu ho koupila a samozřejmě to jen ochutnal a už nechtěl. A je zase moudřejší
Evelyn1968,2děti
20.11.2007 22:39:50
Mně nejvíc vadí reklamy na jídlo, hlavně jídlo pro děti-čokoláda plná mléka a vápníku a podobně. Syn je docela přemýšlivý, ale asi do deseti let tomu fakt věřil. Mně nevěřil, když jsem mu vysvětlovala, že sladkost je pořád jenom sladkost a že chipsy nejsou vyrobený z potravin, podle kterých mají příchutě. Říkali to přece v televizi.

Naštěstí pak byl v TV pořad o škodlivosti "pochutin" a reklamě, byla tam i zmíněná čokoláda a "zdravá svačinka pro děti". Konečně mu řekli i odborníci, že to obsahuje hlavně cukr a tuky a nenahradí mu to mléčné výrobky.

Teď mi dost vadí reklama na KFC a Mc Donald, děti mají zbytečně chutě:o))). Nechápu, na jednu stranu hrozí dětská obezita a na druhou stranu je povolená reklama na jídla, v kterých jsou jen cukry a tuky (bonbóny, chipsy, tyčinky...) a ta reklama je hooodně lákavá, je to nezdravé a přijde mi to srovnatelné s reklamou na cigarety.

E.
M,Christina+Dean
  • 
20.11.2007 21:52:53
No tady v Australii je reklama skoro kazdych 7 minut a muj manzel kolikrat jde spat i kdyz sledujeme naky dobry film,protoze se na to uz nemuze divat
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 71 [Dalších 31 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.