| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prdlavka

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 128 [Dalších 88 >>]
Lída+2
2.1.2008 17:37:30
jo na tom něco je....s Lukem jsem se bála sníst i 2 dny starý rohlík.chleba jsem čerstvý nejedla...čaj černý nepila..o zelenině nemluvě....pepř jsem použila na konci 9měsíce...prostě jsme po jeho narození na radu DR vyřadila jedno jídlo za druhým.....
JAk tu někdo psal..fenikl, anýz a majoránku jsem nemohla ani cítit....
navíc pořád blindil a večer měl větry...7 dupky denně s trikama nebyl problém....

A Dan...pepřila jsem hned....čerstvý rohlík riskla po měsíci.... prostě pohoda.....jedla hned všechno...
marketa
  • 
2.1.2008 17:05:46
nase mala slintala uplne stejne a v satku jsem ji nosila. proste jsem mela hromadu takovych tech tenkych plinek a menila, jak rikas i po 15 min.
opravdu satek nebo jine nositko moc, moc doporucuji. dite se hreje u tebe, zima mu rozhodne neni a pokud se prece jen bojis, muzes prece nosit doma.
poptej se holek na satkove diskuzi jake nositko by pro tebe bylo prakticke.
u nas to na uklidneni fungovalo v cca 95 procentech pripadu do peti minut ve zbytku do pul hodiny, pak totiz usnula :-)
2.1.2008 16:43:08
JAK JSME JIŽ NAHOŘE NAPSALI DOPORUČUJEME KAPIČKY LEFAX. MY JSME JE KOUPILI V NĚMECKU MOŽNÁ ŽE TED UŽ SE DOSTANOU V ČESKU.
Anezka + 6 mesicni Amelka
  • 
2.1.2008 16:43:07
Dekuju, maminky, za prispevky, protoze nekdy je to fakt des,taky nam bude 6 mesicu a porad mala prdi a prdi, krouti se bolesti a jedine, co zabira, je hodne skakat na mici a vyjimecne trepat nozickama a celym briskem. Myslela jsem, ze to ve trech mesicich prejde a porad nic. Pry deti narozene ve znameni Raka jsou citlive na traveni a tim nadymani. Ach jo,ale jak dlouho? Taky skoro nic nejim, jim jen testoviny a samou bilou mouku, aby mala z toho neprdela, akorat jsem jen ztloustla a vratil se mi po letech ekzem. Nevite nekdo, kdy to skonci? Nosime jen v satku a mala uz je pekne tezka, prestavam mit na to vsechno silu. A pak to odnese manzel...
2.1.2008 16:40:29
MY JSME JE SEHNALI Z NĚMECKA ZROVNA NA SILVESTRA JSEM RPO NĚ JEL.MOŽNÁ ŽE SE DNES UŽ SEŽENOU V ČESKU.
Kristina, dcera Simona 2.5
  • 
2.1.2008 16:23:13
Pavlo, měli jsme doma to samé, také jsem zhodila 10 kg, vážila jsem 45 kg. Ale opravdu, opravdu se to časem zlepší. U nás to trvalo něco přes rok. Nepomáhalo vůbec nic, jen stálé nošení na rukách za chůze. Zlepšovalo se to pomalu až malá začala lozit a později chodit. Nezbývá než vydržet ale vím jak je to těžké!!
mami s mimi
  • 
2.1.2008 16:19:35
Dekuju, maminky, za prispevky, protoze nekdy je to fakt des,taky nam bude 6 mesicu a porad mala prdi a prdi, krouti se bolesti a jedine, co zabira, je hodne skakat na mici a vyjimecne trepat nozickama a celym briskem. Myslela jsem, ze to ve trech mesicich prejde a porad nic. Pry deti narozene ve znameni Raka jsou citlive na traveni a tim nadymani. Ach jo,ale jak dlouho? Taky skoro nic nejim, jim jen testoviny a samou bilou mouku, aby mala z toho neprdela, akorat jsem jen ztloustla a vratil se mi po letech ekzem. Nevite nekdo, kdy to skonci? Nosime jen v satku a mala uz je pekne tezka, prestavam mit na to vsechno silu. A pak to odnese manzel...
Katka,kluci 5 a 8
  • 
2.1.2008 15:45:11
Moc s tebou soucítím, starší kluk mi také kdysi ukázal hranice mých možností...Hodně mi pomohlo (byŤ jsem byla smrtelně utahaná), jít třeba na hodinu na vlek a lyžovat (máme chalupu na horách). Prostě úplně vytěsnit mimino z hlavy,vypnout,přepnout na jiný režim. ještě te´d si pamatuju, jak celá rodina jásala nad potomkem a já byla zoufalá troska,které neměla radost už vůbec z ničeho.Také jsem pořád četla, třeba,jak už od 3 měsíců bude spát celou noc...
No, celou noc spí od třech let :( Spíš se mi nakonec osvědčilo moc to neřešit, nechat tomu spíš volný průběh a jak jen to šlo, na chvilku si orazit sama.
Iva Čapková
2.1.2008 14:52:36
Pavlo,
jak přežít a nezbláznit se? Tady je každá rada drahá. Velmi s tebou soucítím, protože i když je našemu synovi už skoro 7let, ještě stále si pamatuji ten šílený bodavý pocit někde uvnitř mozku - ten pocit, způsobený neustálým řevem našeho roztomilého miminka. Zkus najít COKOLI, co ti pomůže přečkat krušné dny-je to důležité pro další úspěšné fungování vaší rodiny, tak si to vezmi jako úkol (a třeba zapoj i manžela. Já osobně nevím, kolikrát a jak moc blízko k opravdovému nervovému zhroucení jsem byla, ale z dnešního pohledu bych takovýto stav brala zatraceně vážně. Není třeba kolem někdo, kdo by zůstal s malou na hodinku a ty bys mohla SAMA jít kamkoli? Zvážila bych i návštěvu rodinného poradce - psychologa, prostě kohokoli, kdo je schopen s nadhledem hledat řešení tvé situace. Dost totiž pochybuji, že se najde nějaký důvod, proč tvé dítě tak moc pláče. Postupně to zřejmě přejde - u našeho syna to v podstatě odeznělo v době, kdy začal lézt - získala jsem dojem, že to konečně byla zábava podle jeho představ a předtím se jen nudil. Fakt nevím, bylo to strašné, ale přece jen to SKONČILO. Moc ti držím palce a máš mou velkou podporu.
Ahoj
Iva
2.1.2008 12:15:48
Děkuji za rady, to neurologické vyšetření určitě zkusím.Do poradny v Motole jsme už byly dokonce objednaní, ale pak jsme to odřekli, protože to máme přes 300 km, cesta s malou by byla asi utrpením, protože nechce sedět ani v autosedačce a zdálo se nám to alespon o trošku lepší.
Nošení v šátku u nás bohužel nepřichází v úvahu, protože malá už přes 3 měsíce NEUVĚRITELNĚ slintá, ale tak, že měníme bryndáky s igelitem po čtvrt hodině durch.Zuby sice pořád nikde, ale dle dr je to prý normální.Takže v tomto počasí by ji v šátku asi bradička přimrzla k oblečení.
Porod jsem měla akutním císařem 3 týdny před termínem z důvodů preklampsie, když mě vezli na sál, měla jsem tlak 180/120, nebyla jsem vůbec připravená a malá určitě taky ne, to je zatím moje teorie, proč je taková, ale kdo ví...
Spíš poradte, jak to přežít a nezbláznit se???
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 128 [Dalších 88 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.