| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Biomáma

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 307 [Dalších 207 >>]
Myšutka*
4.3.2008 15:10:30
Gatto, problémy nehrozí těhotné,a le dítěti - pokud se maminka nakazí v prvním trimestru těhotenství, je riziko asi 50-70% že miminko bude poškozené.
Líza
4.3.2008 14:21:05
Při podezření na černý kašel u mé dcery jsem po tom trochu pátrala a dopátrala jsem se: očkování funguje tak do 7-9 let, pak titry protilátek prudce klesají. V dospělé populaci bakterie černého kašle normálně koluje a způsobuje onemocnění, která nejsou ničím výjimečná, takže dospělí jsou vlastně rezervoárem nákazy. Batolata a mimina, u nichž je nejvyšší riziko smrtelného průběhu, jsou očkováním chráněna (i když samozřejmě ne 100%), ale starší děti už ne.
Marťa,bříško + syn 2roky
  • 
4.3.2008 14:12:47
Zdravím biomaminku :-)!
Moc a moc vás podporuju, nenechte se vyprovokovat okolím! Snad závidí, že vy si můžete biopotraviny dovolit nebo že jste vzdělanější v oblasti výživy.Já jsem mému prvnímu děťátku dávala do jednoho roku jenom biopotraviny. před časem se jedna maminka divila, že nedopřeju svému dítěti bonbony - nemohla pochopit, že on je prostě nejí, nechce je jíst, nechutnají mu, připadají mu spíše jako skvělá hračka.
Jíst zdravě, na tom není nic špatného.
Lenelka
4.3.2008 13:59:10
Gatto, nevim, jak v jinych zemich, ale v UK Pred planovanym otehotnenim doporucuji udelat test na zardenky a v pripade, ze imunni nejsi, tak Te naockuji. Vakcina totiz rozhodne nefunguje cely zivot, nekomu vydrzi imunita dlouho, jinemu jen par let.
4.3.2008 13:52:10
To je zvláštní a nechytli ho tedy ty očkované děti spíš z očkování?
4.3.2008 13:49:48
Jestli ten vztah zarděnek a těhotné není náhodou jen tradovaná informace, která nemá žádnou oporu ve faktech. Určitě v některých případech může hrozit těhotné riziko, ale myslím si, že určitě ne vždy a že to může být klidně výjimka. Máme opravdu nějaké podklady, na základě nichž si něco takového myslíme? Máme v ruce studie, které jednoznačně dokazují, že riziko pro těhotné je vyšší než rizika z očkování u dětí? To bychom nejdříve museli mít v ruce data o zdravotních důsledcích očkování na dětech a ty nemáme, protože to u nás v ČR nikoho moc nezajímá. Pro mě je mnohem důležitější informace, že v zahraničí se zarděnky povinně neočkují a nikomu se tam z toho důvodu nerodí postižené děti.
4.3.2008 13:48:24
Jestli ten vztah zarděnek a těhotné není náhodou jen tradovaná informace, která nemá žádnou oporu ve faktech. Určitě v některých případech může hrozit těhotné riziko, ale myslím si, že určitě ne vždy a že to může být klidně výjimka. Máme opravdu nějaké podklady, na základě nichž si něco takového myslíme? Máme v ruce studie, které jednoznačně dokazují, že riziko pro těhotné je vyšší než rizika z očkování u dětí? To bychom nejdříve museli mít v ruce data o zdravotních důsledcích očkování na dětech a ty nemáme, protože to u nás v ČR nikoho moc nezajímá. Pro mě je mnohem důležitější informace, že v zahraničí se zarděnky povinně neočkují a nikomu se tam z toho důvodu nerodí postižené děti.
parishilton
4.3.2008 11:31:15
K tomu podílu vlákniny ve střevech dítěte bych dodala,že příliš mnoho vlákniny může u dětí způsobit nebezpečné zauzlování střev.
parishilton
4.3.2008 11:25:16
Já si tedy vůbec nemyslím,že se člověk v dospělosti stravuje tak jak je vedený od dětství,ale záleží to každém jedinci,jaké informace přijme v průběhu života za své a podle nich se stravuje.Rozhodně to ale nemusí být ovlivněno tím,zda do něj matka ve dvou letech cpala bio kapustu.
parishilton
4.3.2008 11:24:52
Já si tedy vůbec nemyslím,že se člověk v dospělosti stravuje tak jak je vedený od dětství,ale záleží to každém jedinci,jaké informace přijme v průběhu života za své a podle nich se stravuje.Rozhodně to ale nemusí být ovlivněno tím,zda do něj matka ve dvou letech cpala bio kapustu.
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 307 [Dalších 207 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.