| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Biomáma

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 307 [Dalších 237 >>]
Petrajda
4.3.2008 22:43:49
Taky nám vyhovují tyhle přesnídávky, teda až na tu cenu :-) - ale zase tam není přidaný cukr, škrob, sůl, a přitom jsou sladké samy o sobě dost, jen z toho ovoce. Stejně mě překvapilo, čím se ty ostatní přesnídávky nastavují a jak jsou někdy přeslazené. Ale taky je občas kupujem.
Jednodruhové jsou u Frutapury jablečná a hrušková (myslím).
4.3.2008 22:39:57
No já tvoji dcerku docela chápu, že se vzpouzela a ječela.. Něco dostane ve školce, co považuje za svoje vlastnictví, a maminka jí to z titulu, že je starší a silnější zatrhne, sebere a strčí k sobě do baťohu. Tebe by to nena*ralo (pardon), být na jejím místě :))?

(Jsem tě nechtěla namíchnout ještě víc, jen jsem si rýpla.)
4.3.2008 22:27:35
Já jsem zase radši, když "všechno" vím a mám možnost vidět svého lékaře naživo, ne jen jeho jméno v papírech, přičemž jediný kontakt se zdravotníky je sepsání dotazníku se sestrou, která docela nepříjemně žertuje. Taky mi u nás vyhovuje, že se o mne i v těhu stará moje paní doktorka, která mě zná a tudíž ví, na co případně dávat pozor, tam se úderem těhu odchází do poradny k úplně cizímu lékaři. Ale to je jen můj názor, každý má nějaký.
dadula, 2 holky
  • 
4.3.2008 21:40:10
Tomu se mezi doktory rika Churchiluv gen, ten taky kouril silne doutniky, hodne pil a nic mu to nedelalo. kazdy jsme holt jiny.
Ja bio kupuju obcas, vetsinou mi prijde dost drahy, ale nevylucuju ho.
Lenelka
4.3.2008 21:36:31
Majdaleenko, v mnoha zemich se nedela utz v prvnim trimestru a pritom prekvapive jsou procenta problemu, zavaznych komplikaci a potratu uplne stejna jako v zemich, kde se dela.

Ja osbne bych teda utz v prvnim trimestru odmitla, pokud bych napriklad nekrvacela nebo nemela jiny problem.
Žluťásek.
4.3.2008 21:20:36
Zakloněná děloha- otázka je jestli to ležení na břiše opravdu něčemu pomáhá, nebo jestli je to stejně spíš buď a nebo.
Myom- mám pocit, že se s ním nedá nic moc dělat, většinou nedělá žádné potíže do toho 12. týdne, takže když se na něj přijde později, mělo by to stačit, ostatně dá se s ním vlastně něco dělat?
Mimoděložní těhotenství- většinou to není tak, že nic nic a pak rupne vejcovod. Pokud žena špiní, krvácí nebo má bolesti, bude to myslím všude jako dostatečný důvod k provedení UTZ.
Prostě- myslím, že se často zjišťuje spousta věcí, které nám jsou v konečném důsledku coby informace k ničemu. Možná někdy spíš zbytečně stresují.
4.3.2008 21:10:25
pokud je všechno v pořádku, tak asi není, pokud je něco špatně, přijdou na to ve 12. týdnu, mám na mysli problémy typu zakloněná děloha - doporučuje se pak ležet na břiše dokud to jde- to mám já, myom v děloze, kdy těhule musí být sledována- to má známá, mimoděložní těhotenství bych sem taky zařadila; takže já bych řekla, že to vlastně vadí
4.3.2008 21:10:19
pokud je všechno v pořádku, tak asi není, pokud je něco špatně, přijdou na to ve 12. týdnu, mám na mysli problémy typu zakloněná děloha - doporučuje se pak ležet na břiše dokud to jde- to mám já, myom v děloze, kdy těhule musí být sledována- to má známá, mimoděložní těhotenství bych sem taky zařadila; takže já bych řekla, že to vlastně vadí
4.3.2008 21:02:58
právě proto jsem se ohrazovala proti té kapustě, protože všeho moc škodí, nemám nic ani proti omáčkám, ale s mírou, prostě: strava má být vyvážená a má v ní tedy být všechno, že každý z nás něco nejí, to je jiná věc:-) Nehodlám do malýho cpát něco, z čeho mu bude šoufl...
4.3.2008 20:58:40
právě proto jsem se ohrazovala proti té kapustě, protože všeho moc škodí, nemám nic ani proti omáčkám, ale s mírou, prostě: strava má být vyvážená a má v ní tedy být všechno, že každý z nás něco nejí, to je jiná věc:-) Nehodlám do malýho cpát něco, z čeho mu bude šoufl...
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 307 [Dalších 237 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.