| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Biomáma

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 307 [Dalších 227 >>]
parishilton
4.3.2008 20:45:46
pardon,nešlo vůbec vložit,tak je to tady víckrát.
parishilton
4.3.2008 20:45:09
majdaleenko,však já taky mluvila o zdravém stravování,bio kapusta je snad zástupcem zdravé stravy,ne?To je přece jedno,jestli je to kapusta nebo kuskus,pokud jde o zdravou stravu.Jinak,z toho jak nás ve škole kdysi údajně v zájmu zdravého stravování nutili ledacos sníst,tak já dodnes nepozřu např,porek,kapustu,vařený květák a další vařenou zeleninu.
parishilton
4.3.2008 20:44:04
majdaleenko,však já taky mluvila o zdravém stravování,bio kapusta je snad zástupcem zdravé stravy,ne?To je přece jedno,jestli je to kapusta nebo kuskus,pokud jde o zdravou stravu.Jinak,z toho jak nás ve škole kdysi údajně v zájmu zdravého stravování nutili ledacos sníst,tak já dodnes nepozřu např,porek,kapustu,vařený květák a další vařenou zeleninu.
parishilton
4.3.2008 20:42:53
majdaleenko,však já taky mluvila o zdravém stravování,bio kapusta je snad zástupcem zdravé stravy,ne?To je přece jedno,jestli je to kapusta nebo kuskus,pokud jde o zdravou stravu.Jinak,z toho jak nás ve škole kdysi údajně v zájmu zdravého stravování nutili ledacos sníst,tak já dodnes nepozřu např,porek,kapustu,vařený květák a další vařenou zeleninu.
Žluťásek.
4.3.2008 20:00:24
A to je něčemu nějak na škodu, že jí neudělají UTZ a nevyšetří?
4.3.2008 19:34:46
Tak to jsem mile překvapena,že někdo něco takového publikoval.O očkování proti pneumokokuům jsem psala výše a je to přesně tak...zase nějaká americká vymoženost;((
4.3.2008 19:23:42
ČIřikaví, no vidíš, a zrovna dneska na Vakciny.net četla, že očkování TBC snižuje riziko vzniku alergií. Doslova cituji MUDr. Petráše:

Výsledky všech studií prokazují další význam očkování dětí proti TBC a to zejména po narození. Jako jeho dalším prospěchem lze považovat až 30% snížení rizika vzniku alergického onemocnění v pozdějším věku dítěte.


Ale přiznám se, že zatím jsem neměla sílu si ten článek celý přečíst, jak se k výsledku dostal a hned tak se k němu nedostanu, protože momentálně nejsem ve stavu schopném samostatného přemýšlení a dohledávání. Jo, ještě link na článek:

http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2008_09.htm


Jinak je tam nově i článek "Poznatky z celoplošného očkování proti penumokokovým nákazám"

http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2008_10.htm

Líza
4.3.2008 19:14:12
To bych zas neřekla, ale ona funguje na jiném principu než všechny ostatní vakcíny a nemusí být tak snadné něco na ní vylepšovat...
4.3.2008 18:59:44
moje doktorka mi říkala, že zatím co ostatní vakcíny se neustále inovují - tak na tuhle ( tbc) se 40 let nesáhlo. Že je neúčinná se všeobecně ví, potvrdí vám to každý pravdomluvný lékař. Myslím že je to právě proto, že ostatní státy ji nevyužívají a tak pro farmaceutické firmy nemá smysl po tom "skočit"
Lenelka
4.3.2008 18:45:42
No, ono se to tbc neockuje skoro nikde...
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 307 [Dalších 227 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.