| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S hnědou kůží na trh?

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 132 [Dalších 62 >>]
31.3.2008 22:24:49
Nevim jak gayove, ale lesbicky rozhodne nerikaji, ze NE. Podivejte se na ty odkazy, ktere jsem tady davala.
31.3.2008 22:21:26
Nezlobte se, ale nemohu s Vami souhlasit, ze v komunite je nazor jasny na adopce, a to nazor, ze adopce NE.
Pokud Vim, vzniklo dokocne nedavno ve Vasi komunite obcanske sdruzeni Stejna rodina
http://www.stejnarodina.cz/index.php, ktere by s Vami asi nesouhlasilo.
A co tento lesbicky rodicovsky server (drbna.cz?), kde probehla debata o adopcich a ucatsnily se ji hlavne L zeny a asi by s Vami take nesouhlasily?
http://www.drbna.cz/clanek-blok-160-z_tisku__idnes_cz_o_adopcich_pro_homosexualy.htm?diskuse=1
(clanek tento: http://www.drbna.cz/clanek-blok-160-z_tisku__idnes_cz_o_adopcich_pro_homosexualy.htm?diskuse=1).

Ja i manzel se o to dost zajimame, protoze mame kamaradku, ktera zije se zenou, casto se o tom s nimi bavime. A kdyby treba tyto dve zeny mely v peci dite z domova, bylo by to prot to dite vysvobozeni.
  • 
31.3.2008 22:11:02
A čemu se to jasno víc kloní? Že jo nebo že ne? Já nemám páru a přišlo by mi legrační, kdyby nekdo loboval za "jo" a gayové sami cítili, že spíš "ne" :-)))
  • 
31.3.2008 22:08:03
Znamená to, že nekdo z toho páru adoptoval dítě jako jednotlivec?
  • 
31.3.2008 22:05:22
A je ten odpor? Mate pro to nejaký podklad? Když nebudu počítat jako "odpor" diskusi na bleskově:-)).
Ale pravda je, že by šlo o jednotlivce - s čísly, která udávají, že je u nás až 20 000 dětí v ústavní péči by to nehnulo - ale jednotlivý osud by to asi mohlo zmenit výrazně - pokud ne k horšímu, viz Vladan a posměch sociálního okolí - i když já si stále mislím, že by posměšky typu "bukvice" nemohly mít tak devastační dopad jako celé dětství strávené v ústavu???
31.3.2008 22:04:22
Většina lidí z gay komunity o tomhle má jasno a nepotřebuje diskutovat:-))
31.3.2008 22:01:29
Jo a ještě jsem chtěla říct, že jsou i jiní Češi (vidíš, taky se bráním být hozena do jednoho pytle). Nedávno jsme třeba na obědě s kamarádkami řešili (trošku předčasně) představu o případných partnerech/partnerkách našich dětí. A zcela upřímně musím říct, že bych si přála pro obě děti někoho prima, ale z etnického hlediska mi bude úplně jedno, koho přivedou. Chtěla bych si rozumět s rodinou toho partnera či partnerky, přála bych si, aby se tam neobjevilo žádné týrání, deset rozvodů, nějaký druh fanatismu nebo alkoholismus, aby to byla rodina se smyslem pro humor, dobrými vztahy a vzájemným určitým respektem (hmm, jsem ale taky náročná, jak to po sobě čtu :-). Ale zrovna tak jako já bych si nenechala nařizovat, koho bych si mohla či nemohla vzít, tak bych se stejně chtěla chovat ke svým dětem - ať přivedou koho chtějí.
Margita
31.3.2008 22:00:40
Vladane, chapu Tve obavy, ale tech heterosexualnich paru je dost jen na bile, zdrave deti. A ja znam radu homosexualnich paru, ktere adoptovali dite/deti a je to v pohode. Akorat s tou spolecnosti je to horsi, jak sam pises...
  • 
31.3.2008 21:59:53
pokud jsou DD financovány podle "obložnosti" a pokud je sociální pracovnice zaměstnána DD, tak by jí asi ani patent na rozum nestačil .
Margita
31.3.2008 21:58:03
Vladane, zeptej se organizace Clovek v tisni, jak se zakladaji ghetta. Mne Cesi nevadi, ale vadi mi amaterska sociologie...
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 132 [Dalších 62 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.