| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jsem podruhé vdaná…

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 188 [Dalších 128 >>]
katka+katka
  • 
13.6.2008 13:06:43
já taky kolem sebe mám muže, kteří se normálně na chodu domácnosti i výchově dětí podílejí stejným dílem jako jejich ženy. Jak říká ten můj - doma jsme si udělali bordel společně, tak si ho taky společně uklidíme. Vlastně tenhle víkend budu po x-letech uklízet dům sama, protože manžel je i s Katkou nemocný
katka+katka
  • 
13.6.2008 13:03:54
to nic mi se to učili ve škole, ale ty si asi zrovinka chyběla. Jinak já si to samé myslím o tobě.
.
  • 
13.6.2008 13:03:31
nic proti, ale jaký si to uděláš, takový to máš. Jak vidíš, většina s tebou nesouhlasí a já se k nim připojuju. Asi žiju v jiným světě než ty, ale chlapi kolem fakt vesměs dělaj doma co můžou, děti milujou a starají se o ně. To co popisuješ, opravdu není normální a běžný a já bych s takovým mužským prostě nebyla. Taky jsem neměla štěstí - tak jsem si počkala celých pět let, než jsem narazila na toho nej. .-))
katka+katka
  • 
13.6.2008 13:00:23
když už tak naivky (od slova naivní)
katka+katka
  • 
13.6.2008 12:56:23
jo, my platili hypo a nájem asi 3 měsíce dohromady. Pán, který nám prodával dům, nám dovolil nastěhovat se téměř ihned, ačkoli smlouva a ostatní papíry nebyly hotové. Takže ačkoli jsme nájem pustili, stejně jsme další 2 měsíce platili - výpovědní doba ve smlouvě. Navíc paní, která nám byt pronajímala, ho nejdřív chtěla vidět než ho od nás převzala. Udělala si na nás čas hned druhý den, po tom co jsme jí volali. A přestěhovaní jsme byli během 10 dní (moc jsme toho neměli). Právě proto se mi nechce věřit, že Varanka by to zvládla takovým fofrem:-)
Jinak a Jak naprosto souhlasím, chudinka Varanka
brzobohatka
13.6.2008 12:55:49
teprve ted´tě opravdu chápu. díky. hodně štěstíR^
13.6.2008 12:51:10
Abych pravdu řekla, jsem na muže trochu vysazená, i když si život bz nich nedokážu představit. Důvod je jednoduchý: moje zaměření! Od malička vyrůstám mezu kluky, potom škola (elprum) a teď práce (elektrotechnika). Muži okolo mě už ani nevnímají, že mají mezi sebou ženu a baví se naprosto otevřeně. Možná by spoustu žen, které právě reagovali "ten můj dokonalý je!" překvapilo, jak mluví mezi sebou. Věř mi, že není zrovna příjemné sejít se na firemním večírku s jejich manželkami! Tenhle vypráví, jaká je v posteli, tenhle ji podvádí, támhleten tohle...A oni ti potom u vína vypráví, jak mají perfektní muže ?! co jim řekneš...možná, že už mi jako ženě trochu povolili nervy a potřebovala jsem to vylít...na všechny muže...beztrestně a nekonkrétně! tak jsem to raději stáhla na ty své...Všechno dobré, měj se hezky
katka+katka
  • 
13.6.2008 12:51:10
souhlasím, i v sexu je potřeba si vše vyříkat a slaďovat potřeby jednoho s potřebami druhého.
jinak tohle mi poslala kamarádka před chvilkou na mejlík - jen pro zasmání :

Jedné noci dorazil přítel se svou přítelkyní k ní domů. U
# # # # vstupních dveří se začnou líbat na dobrou noc a mladík začne být
pomalu
# # # # vzrušený.
# # # # Opře se dlaní o zeď, usměje se na ni a povídá:
# # # # "Miláčku, co kdybys mi ho vykouřila?"
# # # # Ona zděšeně odpovídá: "Zbláznil ses? Rodiče nás uvidí!"
# # # # "Ale prosím tě! V tuhle hodinu?" zubí se na ní.
# # # # "Ne, prosím tě. Dovedeš si představit, co by se stalo, kdyby
# # # # nás přistihli?"
# # # # "Ale jdi! Nikdo tu není, vaši už spí!"
# # # # "Ani náhodou, je to moc nebezpečné!"
# # # # "Prosím, prosím, moc tě miluji?!?"
# # # # "Ne, ne a ne. Taky tě miluji, ale teď nemohu!"
# # # # "Jasně, že můžeš Prosím?"
# # # # "Ne, ne. Fakt nemohu."
# # # # "Moc prosím... "
# # # #
# # # # Najednou se na schodech rozsvítí světlo a ukáže se její mladší
sestra
# # # # v pyžamu, s rozcuchanou hlavou a rozespalým hlasem povídá:
# # # # "Taťka říká, že už ho máš vykouřit, nebo to mám udělat já. A
# # # # máma vzkazuje, že kdyby bylo třeba, tak to udělá klidně sama.
# # # # Jen ať už proboha dá pryč ruku z toho zvonku !!!!!"
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 188 [Dalších 128 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.