| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dnes porodíte svoje dítě

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 129 [Dalších 29 >>]
26.8.2008 11:14:55
Skor medika z 20. storočia, nie?

Surový popis lekársky vedeného porodu s ohľadom na potreby a zvyklosti personálu... HOlenie, klystýr, nejedzte, nepite, pretrhnutie plodových obalov... Prečo vlastne? Čomu konkrétne to vadí? Žiadne vysvetlenia, prečo by sa namáhali, že? Pri prvom porode, keď mi pretrhli vodu, mi PA otvorene povedala, že sa to robí preto, aby mala rodička pri zdĺhavom porode pocit, že sa niečo deje...
Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
26.8.2008 10:49:33
Tak na tenhle článek radši zapomeň a najdi si nějaký lepší. Samozřejmě, že dnes je možné mít s sebou partnera, dokonce i dulu.
26.8.2008 10:44:42
U mě to bylo taky nějak tak. Praskala mi večer voda ale bolesti jsem ještě neměla. Tak mi píchli oxytocin. Pak to začalo, celou noc jsem prožila v bolestech, stejně jsem se moc neotevřela a ráno mě museli vzít na císaře. Říkám si, že kdyby mi porod nevyvolávali mohla jsem porodit "normálně"
Morrigna
26.8.2008 10:39:41
Překvapuje mě, že toto je úryvek (nebo psáno volně na motivy?) knížky kterou vydalo nakladatelství Portál - měla jsem o nich lepší mínění. Když odhlédnu od obsahu a informační hodnoty knížky, proč alespoň nevěnují pozornost překladu?
Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
26.8.2008 10:37:54
Já jsem nedávno našla knížku starou 30 let, kde bylo popisováno těhotenství a porod. Nejvíc mě pobavilo, když psali, že sounáležitost manžela s těhotnou ženou může ulehčit porod. Např. ve Francii jdou tak daleko, že je muž přímo u porodu. Ale je to prý nehygienické a nedělá se to v moderním porodnictví :-D
Grainne
26.8.2008 10:34:56
Ledule, pokud se nechá, vzdělej ho, vyplatí se to, pokud ne, alespoň tě podpoří. Je fakt, že ne každý muž to ubalancuje s chladnou hlavou, to ale stejně nic neubírá na lepším pocitu, že tam "někdo je" na tvé straně. Já můžu maximálně tak držet palce maminkám, ať to prožijí podle svých představ.
Andrea, snažíme se o miminko
  • 
26.8.2008 10:32:00
Teda holky, o miminko se teprve snazime, ale muzu Vam rict, ze porodu jsem se vzdycky trosku bala, ale po precteni tohoto clanku z nej mam primo panickou hruzu. Chtela bych mit sveho pritele (v dobe porodu uz asi manzela) po dobu porodu u sebe! To uz by prece dnes nemel byt problem..
Ledule
26.8.2008 10:30:20
Mně při druhém porodu provedli nástřih a i přesto jsem se dost potrhala (přesně opačným směrem než byl nástřih). A pokud to můžu srovnat, tak to potrhané bolelo za čas míň jak to nastřihnuté. Nastřihnutí cítím při styku ještě teď (7,5měsíce), ale o tom "potrhaném" už vůbec nevím.
Líza
26.8.2008 10:24:36
Grainne, děkuju, že jsi mi otevřela oči.:-D
Líza
26.8.2008 10:24:08
Grainne, děkuju, že jsi mi otevřela oči.:-D
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 129 [Dalších 29 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.