| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dnes porodíte svoje dítě

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 129 [Dalších 39 >>]
26.8.2008 12:41:06
asi proto, že se do těhotenství standardně počítají i ty dva týdny po poslední menstruaci, tj. doba, kdy ještě žena neni těhotná. moc nechápu, proč se v době, kdy se doba těhotenství dá docela přesně určit ultrazvukem, od tohodle počítání neustoupilo. nedocházelo by ke zmatkům.
26.8.2008 12:38:16
Tak až podruhé porodím, sepíšu vám sem svoje zážitky ;)
Co se týče mého názoru na nástřih, nepsala bych to, kdybych to nezažila. při prvním porodu opravdu doktor vyčkával. Na porodní sál jsem šla až opravdu na poslední chvíli a s nástřihem ještě dostatečně vyčkávali. Dle mého názoru.
Sešitá jsem byla cca 5 stehy, rána se v pohodě zahojila během šestinedělí, nikdy mě nebolela a jizvu nemám žádnou.
Možná jsem jen extrémě dobře hojivá nebo jsem měla štěstí na šikovného doktora.
Tak uvidíme, jak to bude podruhé.

Nicméně, je to můj názor, takže je zbytečné mi psát, abych to přehodnotila, přečetla si poznatky apod. Za a) jsem to udělala a za b) nejsem hloupá holka a věřím raději svým instinktům a předchozím zkušenostem, než kdejakým radám, byť jsou dobře míněné.
*MaF*
26.8.2008 12:31:50
JEŽIŠI KRISTE ještě že nejsem už těhotná! Asi bych rači snad upadla do komatu... no četla sem to teda, ale jako... no snad se ani nevyjadřovat. Setřenka je těhotná, tak sem jí v dobré víře poslala odkaz aniž bych to sama četla a ona mi zhrůzou napsala, co jí to posílám! Tak sem to teda čtla a FUJ FUJ FUJ!!! že se nestyděj tak strašit nastávající maminky!!!
jÁ TEDA ANI ŽÁDNEJ TEN PŘÍZNAK BLÍŽÍCÍHO SE PORODU NEMĚLA, PROSTĚ MI PRASKLA VODA A ŠMITEC...

Joa jen k tomu holení a klistýru, já za to teda byla ráda, byla sem nastřihnutá dost, tak sem byla ráda, že se pak po porodu nemusím holit (holim se normálně, ale sešitá to moc neslo) a klystýr byl docela v poho, já bych nikoho nestrašila jak je to děsný, já se toho bála víc jak porodu a nakonec sem byla vděčná, že sem se nebála pořádně zatlačit abych se jim tam ještě neposr...
*MaF*
26.8.2008 12:31:42
JEŽIŠI KRISTE ještě že nejsem už těhotná! Asi bych rači snad upadla do komatu... no četla sem to teda, ale jako... no snad se ani nevyjadřovat. Setřenka je těhotná, tak sem jí v dobré víře poslala odkaz aniž bych to sama četla a ona mi zhrůzou napsala, co jí to posílám! Tak sem to teda čtla a FUJ FUJ FUJ!!! že se nestyděj tak strašit nastávající maminky!!!
jÁ TEDA ANI ŽÁDNEJ TEN PŘÍZNAK BLÍŽÍCÍHO SE PORODU NEMĚLA, PROSTĚ MI PRASKLA VODA A ŠMITEC...

Joa jen k tomu holení a klistýru, já za to teda byla ráda, byla sem nastřihnutá dost, tak sem byla ráda, že se pak po porodu nemusím holit (holim se normálně, ale sešitá to moc neslo) a klystýr byl docela v poho, já bych nikoho nestrašila jak je to děsný, já se toho bála víc jak porodu a nakonec sem byla vděčná, že sem se nebála pořádně zatlačit abych se jim tam ještě neposr...
Róza
26.8.2008 12:01:09
Kromě různých blábolů nebo neúplných informací, na které už poukázali jiní, jsou tam i věci, které jsou pro mne zajímavé. Způsob otvírání dělohy a vypuzování čtu takto souhrnně poprvé. Možná jsem málo informovaná, ale je to prostě tak.
26.8.2008 11:45:35
já bych se, holky, nerozčilovala. Přebrala jsem si to tak, že se administrátor (či kdo to sem vkládá - v těchto věcech jsem zoufale nevzdělaná) nás chtěl pobavit, něco jako když sem Monty dává články opsané z materiálů vyštrachaných v antikvariátech. Fakt ale je, že Monty dokáže najít lepší perly. :-)
26.8.2008 11:31:09
:-D :-D :-D R^ Celé jsem nepřečetla a podle reakcí soudím, že jsem o nic nepřišla. Stačilo mi, jak poznat blížící se porod. Paní asi neví, že hlenová zátka může odejít i několik týdnů před porodem a nemá žádnou vypovídací hodnotu o tom, kdy k porodu dojde. A co třeba prasknutí plodové vody????? Na to asi zapomněla.
26.8.2008 11:25:16
Hm, pri prvom porode som absolvovala klystýr (aj keď som sa predtým doma vyprázdnila sama) a pri porode odchádzali zbytky stolice. Pri druhom porode som sa rovnako doma vyprázdnila sama, v porodnici už nebol čas, a porod bol "čistý". Takže z mojich skúseností, keď sa vyprázdnim sama, nie je nutné ešte do seba niečo pchať, narobí to tam zbytočný bordel.
watanaki
  • 
26.8.2008 11:20:48
No, článek jsem jen přelétla aniž bych ho podrobně přečetla a taky nevěřím svým očím. Je to skoro jako opsané z knížek Budeme mít děťátko z osmdesátých let, co do nás hustili někde na totalitní základce. Jestli něco podobného vychází jako relevantní kniha pro maminy i dnes, tak to si snad vážně dělají pr.el, ne?
26.8.2008 11:17:04
Souhlas, vzhledem k tomu, že mám po 3. porodu dole již obstojnou vamberskou krajku, radši bych se přiklonila k vyčkávací taktice...zašít se to dá vždycky, ne?
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 129 [Dalších 39 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.