| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Táta na mateřské

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 62 [Dalších 42 >>]
12.9.2008 14:15:27
Madlo, nedivila bych se, kdyby sekanou neuměl, ale nechápu, jak "přehlédne" papír z masa. To je divný? Ale asi sekanou za syrova nikdy neviděl, jenže to by se při troše pomoci v domácnosti mělo přihodit. Domnívám se, že ani náš malý by na syrové sekané si všiml toho, co tam nepatří - papíru;)
Katka,kluci 6 a 10
  • 
12.9.2008 12:34:54
No a jak bys to chtěla řešit? Co je špatného na placené babičce,když to všem vyhovuje? Co je špatného na tom, když se sblíží, vezmou a mají děti 2 odborníci (vědci,lékaři....). To si jako VŠ s potenciálem dělat výzkum musí záměrně hledat partnera/partnerku který předem ví, že bude kompletně zajišťovat děti a domácnost? Nebo mají radši zůstat bezdětní ?
Kristýna
  • 
12.9.2008 11:45:39
Nezlobte se, ale když má žena 7600 příspěvek a chlap přinese necelých 12, tak jak je to potom s tím živitelstvím? Dělení muž živí a žena se stará o domácnost je mýtus. Živí oba. Nejhorší je, že často žena chodí do práce a ještě táhne celou domácnost. A chlap se pořád tváří že živí (a je to jen o tom, že přinese o pár tisíc víc - často jen kvůli tomu, že má do své výplaty zahrnuty slevy na děti, což hned udělá navíc 890 Kč na jedno).
Ilona a její holčičky
  • 
12.9.2008 11:17:06
Viděla jsi film "Můj hříšný muž"? Tam to bylo jasně vidět, jak dopadne manželství a rodičovství dvou špičkových vědců. Oba mají práce nad hlavu a o dítě se stará placená babička.
MarkétaP + 4 dcerky
12.9.2008 8:04:58
Hmmm, tak moje děti si už týden zoufají, že neuspává tatínek (neb je pryč), protože je výrazně zábavnějším společníkem ;)
MarkétaP + 4 dcerky
12.9.2008 8:01:17
Libíku, ale můj manžel fakt zvládá komunikaci s batolaty a uklidňování kojenců stejně dobře, ne-li lépe než já. A nikdy jsem ho k tomu "necvičila" (to se mi hnusí), prostě to sám začal dělat a dělá. (Koneckonců stejně jako můj tatínek, viz výše - fakt jsem si vybrala partnera proti rodičovského vzoru ~j~). Osobně si myslím, že je to daleko víc záležitost množství času s dětmi strávanými než nějakých vrozených dispozic.
luca
  • 
12.9.2008 0:34:20
Taky si myslím, že půl napůl je ideál, ale docela chápu, že se k tomu ještě nedospělo. Myslím, že chlap na mateřské musí čelit tlaku okolí, je to sice pěkné, ale přece jen si spousta lidí pomyslí-není to nějaký divný? Ale láme se to! Zdar všem odvážným "opravdovým" mužským, kteří si své chlapství nemusí potvrzovat tím, že se odmítají dotknout nádobí nebo pokakaného dětského zadečku.
luca
  • 
12.9.2008 0:24:50
Úplný souhlas, myslím, že to je ideální řešení, partneři pak mají pro sebe navzájem víc pochopení.
12.9.2008 0:16:36
Co my, s tím musí začít chlapi. Ženská už většinou částečný úvazek dostane, když se snaží a aspoň trochu něco umí.. Ale chlap na částěčným úvazku z důvodu, že má doma rodinu a děti je stále ještě dost slušný exot.
luca
  • 
12.9.2008 0:14:16
Jo jo, já si např. říkala, když jsem byla poprvé těhotná, aby z té mé péče o dítě nebyl nakonec pěkný prů..r. A že je péče o dítě ženám nějak víc vrozená je podle mě hloupost.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 62 [Dalších 42 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.