| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Domácí práce? Samý podvod.

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 164 [Dalších 124 >>]
31.8.2010 11:27:21
Dobrý den můžete mi zaslat více info na email Janinkakol@seznam.cz děkuji
31.8.2010 11:23:43
Já jsem se na zmiňované stránky dostala,bohužel už v úvodu požadují zkušenosti s prodejem, nejlépe kosmetiky, tu bohužel nemá každý:(
31.8.2010 11:19:06
Mám zájem jen nevím c proto udělat,jediná možnost je asi podat trestní oznámení.
31.8.2010 11:17:38
Ahoj, taky patřím k těm kteří naletěli, naštěstí jsem poslala jen stokorunu i tak to člověka naštve. Nabídku na prodej prodej šperků jsem také dostala jen nevím jestli do toho jít, říkate, že si nepřivyděláte tisíce, tak bych se chtěla zeptat, jestli to není moc osobní,na jako částku si přibližně měsíčně přijdete? Pár stokorun a ztracený čas nám bohužel momentálně moc nepomůže. Mockrát děkuji Jana O.
  • 
28.8.2010 15:57:09
Dobrý den, měla bych zájem o více informací ohledně Vámi nabízené domácí práce. Děkuji Mutlová
27.8.2010 13:53:05
Dobrý den.Mám zájem o domácí práci,ale žádný podvod.Jsem na MD a mám tři děti.Děkuji předem o jakékoliv informace o sprostředkování.p.Slánská
Miney
2.8.2010 12:33:07
Dobrý den,moc by mě zajímala práce na doma,můžete mi poslat nějaké informace?Děkuji
  • 
1.8.2010 17:29:23
Mám zájem o Vámi inzerovanou práci, děkuji čagánková
čaky
8.6.2010 23:39:01
Nejhorší na tom je to že ty podvodníky necháváte bez potrestání a ani se vám nezdá o tom jak bohatnou na úkor vašich příspěvků.Furt tu čtu jak a na koho si dávat pozor,ale ještě jsem tu nečetl,že by někdo to chtěl zastavit a něco s tím udělat,aby tu byli jen nabízené práce,které nejsou podvod.Opakují se tu stejná jména lidí co práci nabízejí a jsou to podvodníci.Viz-příklad-Dennis Vinček,Martin Flégl.Jsou to organizované skupiny,které nevydělávají stovky,ale tisíce.Zamyslete se a je na vás zda je budete podporovat dál nebo jim ukončíte kariéru podvodníka-trestem odnětí svobody.Je třeba společně jednat,jestli teda máte zájem se takových lidí zbavit.
  • 
25.5.2010 17:43:25
Dobrý den chtěla jsem se zeptat na bližší informace o nabízené práci, jsem na mateřské dovolené a nebojím se žádné práce jen nehledám katalogový prodej děkuji za informace
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 164 [Dalších 124 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.