| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Věříte na obrázky?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 127 [Dalších 87 >>]
zuni
27.11.2008 14:37:54
Je to vidět, že je má nakoukané. Deep je samo bombovej, ale koukněte se na výraz té Vanessy (nespletla jsem se? snad ne). To je dokonalé. Jednoduše nakreslené, ale ona prostě MÁ VÝRAZ. A hlavně perfektní. Fakt jí vidím jak na fotce, jak ve skutečnosti. Úžasné.

S těmi typy: asi by mohla dělat soudní kreslířku, ale musel by se někdo z nich dostat do křížku se zákonem. Ne, to byl vtip, snad ne příliš drzý.... :-)

A nakonec, Maceško, tvoje články mě dostávají tak, že nemám slov.... jste skvělá, skvělá, skvělá rodina, rodiče, lidi....
irena
  • 
27.11.2008 12:09:51
Asi rozdvojená osobnost :-) Kdo z nás může říct, že je psychicky naprosto v pořádku? Rybko-Pavel určitě ne...
Jája
  • 
27.11.2008 11:55:39
To je pravda, je to naprosto úžasné. Opravdu sledují očima každý pohyb - doprava, doleva, nahoru - dolů.
Markéta
  • 
27.11.2008 10:03:48
Dobrý postřeh :-) Ani mě to ale nepřekvapuje, očividně si nějaký zakomplexovaný idiot potřeboval vylít žluč a ukázat sám sobě, jak je skvělý, chytrý a "normální" (a teď se do mě, Rybko-Pavle, můžeš pustit, že se přece takhle ve slušné společnosti nekomunikuje.)
Jíťa, dva kluci
  • 
27.11.2008 9:11:30
To mi připomnělo syna, má Aspergerův syndrom, jednu dobu - okolo sedmého roku - ho hodně bavily vlajky a znaky států. Vyhledával si je na internetu a pak je kreslil. Zajímavý byl ale jeho styl. Byl zvyklý vždy kreslit na velkém jídelním stole, počítač máme v jiné mísnosti. A tak si je vždy chvíli prohlížel na počítači a potom si je šel nakreslit vedle. Znaky většiny států jsou hodně složité a on je dokázal kreslit z paměti se všemi detaily. Nám obyčejným lidem to připadá nepochopitelné, až nadpřirozené.
Jana+3
  • 
27.11.2008 9:06:50
Trochu mě překvapuje, že se žádný příspěvek nedotkl skutečnosti, že ty obrázky se opravdu dívají. Zkuste je chvilku nechat na obrazovce a začít dělat něco jiného. Každou chvilku se k nim budete muset vracet a z obrazovky vás sledují oči.
Při takovéhle schopnosti zobrazení naprosto chápu, že s obrázky ještě není spokojená. Je jen otázka, kde je ten cíl.
Jaspi
27.11.2008 8:56:28
Mě se zdá Maceščina dcera daleko normálnější, než ty. Kdybych byla malé dítě, asi bych si ukazovala na Tebe, ne na ní. Ale malé dítě nejsem a své učím toleranci a pochopení k nemocným či postiženým nebo jak Ty říkáš cáklým lidem.
Markéta
  • 
27.11.2008 8:43:05
Milá Maceško,
k tvojí knížce bych se nejraději vracela každý večer, ale skoro to nejde, protože pořád koluje někde po známých :-) A u těch ji vždycky někdo uvidí, prolistuje a půjčí si ji, už je chudák celá rozcupovaná. :-) Držím palce a mějte se všichni krásně.
Kohnova
  • 
27.11.2008 6:49:09
Stepanka> Zidi, invalidi, nemocni AIDS, malomocni...proste postizeni. Jo, my zidi mame pred sebou jeste velky kus emancipacni cesty, abychom to dotahli alespon na status NABOZENSKE (KULTURNI) mensiny, kdyz uz nejde, aby zid byl clovek jako kdokoliv jiny. Pisu my, protoze podle Prava navratu jak je praktikovano v soucasnem Izraeli, jsi zid i ty, Stepanko.
zuzini
27.11.2008 0:52:53
Asi jo
Je mi Tě líto, máš kolem sebe asi hodně blbců.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 127 [Dalších 87 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.