| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Věříte na obrázky?

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 127 [Dalších 57 >>]
Líza
26.11.2008 21:19:45
Už naše babičky říkávaly, na hrubý pytel hrubá záplata. Ve tvém případě jsem ale byla ještě jemná.
Líza
26.11.2008 21:19:34
Už naše babičky říkávaly, na hrubý pytel hrubá záplata. Ve tvém případě jsem ale byla ještě jemná.
26.11.2008 21:19:32
Rybko, taky lze říct, že lidi jsou takový, jak je lidi vnímají. Pro svoji mami pravděpodobně budeš zlatá hodná holčička, ačkoliv soudnejm lidem zde se jevíš jako naprostý mimozemšťan.

Jak já někdy závidím člověku, kterého potkávám a má mnohem výraznější diagnozu než Maceščina dcera. On je takovej pohodář a umí se radovat z tohových maličkostí.. Zatímco já supím na tramvaj a vduchu sčítám složenky.

26.11.2008 21:13:59
Svět je malej, viď? Jj, byla to Zuzka, ona je hrozně kamarádskej tvor. Když jsem tuhle říkala doma o tom, že Danča se díky tomu, že je zná, zastala pěstounských rodin, byli hrozně pyšní :-)
26.11.2008 21:01:54
z toho jak píšeš, že je to krásná holka a přitom - pro nás - dítě a zároveň obdivuji, jednak tvůj přístup a také její obrázky a...říkám si, jestli není v nějakým světě, kam my nevidíme, ale kde ona vidí všechno mnohem výrazněji, emocionálněji a jinak.
Tvoje horší já
26.11.2008 20:48:44
Vzpomněla jsem si, že říkala sestřenice Danča, že u nich spala Zuzka (doufám, že jsem to nepopletla). Danča, to je jedna z kamarádek tvé neteře. A já vlastně znám ty tvoje neteře a synovce všechny, dvojčata chodí k nám do školy, ale neučím je. A jejich mamku znám ještě ze školních let, hrávali jsme spolu softbal. Teda ona hrála, já jsem to spíš kazila...~:-D
26.11.2008 20:48:00
Rybko, byly doby, kdy by mě tvůj příspěvek hluboce ranil. Jsem moc ráda, že teď už ho dokážu brát bez emocí. Naše holka je náhodou moc fajn, a já jsem ráda, že ji máme. Klidně ji můžeš považovat za cáklou, já tebe budu zase považovat za omezenou, ok?
Boba
  • 
26.11.2008 20:46:01
Rybko, netahej tigra za vous...Nikdy nevis, jestli Ti jednou nekdo caklej nepomuze k zivotnimu stesti - at uz je to vedec, vynalezce, dite nebo malir ;-)
26.11.2008 20:45:07
nečetla jsem ostatní příspěvky, ale moc díky za tvůj! takové pohlazení po duši a i když jsem myslím "normální", myslím, že bych si s dcerou rozumněla.
odkud jste?
určitě to není pro vás lehké, odměnou je vám její jedičnost do slova a do písmene a myslím, že potřebujeme vnímat a vidět a chápat takové ty jejich dětské světy.
jediny příspěvek a to odkaz do Florencie jsem si četla a asi byste jí opravdu měli brát někam do galerií. asi by se to dceři líbilo myslím.
a jak vnímá fotky?
díky k
26.11.2008 20:43:35
Nejdřív ho musíme odžít :-)
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 127 [Dalších 57 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.