| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Věříte na obrázky?

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 127 [Dalších 47 >>]
26.11.2008 20:41:29
Díky, Hanko, za tip. Jenže víš, Míša potřebuje svoji jistotu, cestování je pro ni za trest. Nejraději je doma v pokoji, ale zvládá dobře i jiná známá opakující se prostředí a situace. Možná časem doroste i do cest za poznáním, uvidíme. I když možná do nich už dorůstá - dnes se mě ptala, kdo uvidí obrázky. Řekla jsem jí, že jenom ti, kterým to je dovoleno.
Míša: Já pojedu s tebou!
Já: Kam? Já přece nikam nejedu.
Míša: Říkalas "dovolenou".

Tvoje horší já
26.11.2008 20:37:07
Holka zlatá, ale začalas to ty.
Rybka
  • 
26.11.2008 20:36:18
V tom případě na tom asi nebudeš nejlíp. Ohánět se nadávkama, to také o něčem vypovídá.
Tvoje horší já
26.11.2008 20:33:22
Je to úžasné. Já třeba namaluju leda tak domeček s okýnkem, komínem a kouřem.
Když jsem chtěla z hlavy nakreslit náš kostel, prostě jsem musela po chvíli rezignovat a vzít si na to fotku.
26.11.2008 20:31:27
No ona si na internetu hledá ty svoje obrázky milionkrát jinak, tzn. má je nakoukané (a ona opravdu zapisuje do mozku jak na cédéčko), ale když jde malovat, tak maluje z hlavy (resp. z toho cédéčka).
26.11.2008 20:28:55
Díky, ale víš, ona nekopíruje COKOLIV. Ona kopíruje jenom to, co chce...Kromě toho restaurování vyžaduje hodně pokročilé znalosti chemie, takže to asi nebude schůdné, ale díky za tip.
Tvoje horší já
26.11.2008 20:26:04
Tak ten Depp, ten mě taky překvapil. Myslela jsem, že to Míša někde obkreslila podle předlohy. To takhle namalovala z hlavy?
26.11.2008 20:24:23
Žlababo, ahoj :-) - myslím, že jsme se ještě takto virtuálně nepotkaly, i kyž tvoje články samozřejmě čtu :-)
Jsou to "vymyšlené" obrázky, ale samozřejmě všechny tři má nakoukané. Mě třeba fascinuje Johny Depp, ten černobílej obrázek. To přece nemůže být jen tak namalovat...k němu mi řekla, že se jí nechtělo hledat pastelky.

Tvoje horší já
26.11.2008 20:23:58
Maceško, nenapíšeš pokračování knížky?
Pavla S. + 3berušky a chlap
26.11.2008 20:23:09
Milá Rybko,

děláš tady strašně chytrou, tak bys mohla i vědět, že autista a blázen NENÍ to samé. Když jsem začala Maceščiny příspěvky číst, vůbec jsem ji ani její rodinu neznala - tak jak mi můžeš říct, že tady lžu o tom, co si myslím o Míše, když od začátku na ni mám takový názor? Přece ve veřejné diskuzi, takřka naprosto anonymní, nemusím brát ohled na nikoho. Děláš na mě dojem člověka, který by takové dítě hned zavrhl. Ne, vlastně ne "zavrhl by", ale jen "zavrhl". Teď nevím, jestli Ti přát autistické dítě, ať se PROBEREŠ, nebo naopak, ať Bůh to děťátko netrestá a dá ho radši lidem, kteří si nebudou myslet, že je cáklé a nebudou ze sebe dělat blbečka na diskuzi.
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 127 [Dalších 47 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.