| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 339 [Dalších 179 >>]
29.12.2008 20:56:20
Milá kreeto, shrnula jsi to naprosto přesně a za to ti moc děkuju~x~.
Hezký Nový rok 2009
29.12.2008 20:55:54
Milá kreeto, shrnula jsi to naprosto přesně a za to ti moc děkuju~x~.
Hezký Nový rok 2009
29.12.2008 20:42:10
~m~Díky za krásnou reakci, zahřála mě u srdce..~x~
° Anka °
29.12.2008 20:01:53
Angello, precetla jsem tvuj prispevek a cast odpovedi. Kdysi jsem na tenhle portal docela chodila, ted ti muzu poradit ze je to naprosta ztrata casu. Tim myslim diskuse pod clanky nebo diskuse tu jako takove. Kdybych dnes neukazovala kamosce neco pro deticky tak sem ani nenahlidnu. Ale neni to ani tak adminem ale hlavne temi zakomplexovanymi holkami ktere adminovi odehnali a odhani vsechny slusne lidi. Kdysi mela Rodina mnohem vyssi sledovanost ale tyhle bezcharakterni osubky ktery si tu usurpuji pravo o vsem rozhodovat jim to zkazily. Z tech ktery ti odpovidaly se jedna o Kudlu 2, Janinu H, Lizu.
Pak jsou dalsi ktery se tu neobjevily nektery z nich si dopisuji na diskusi Feminismus. Poji je udajne to stejne bud maji manzela ktery jim zahyba nebo ony zahybaji jemu nebo maji deti ktery dobre nevychovaly a kouri ci fetuji. Nebo nektere z nich umrel nekdo z rodicu a svuj smutek si takto kompenzuji. Kdysi jedna holka si tu na ne stezovala jak se k ni nepekne zachovali. Nezlob se na ne, jsou to v podstate chudinky. Navenek se snazi pusobit jako hrdinky a ve skutecnosti jsou nestastne. Fakt skoda casu psat takovy clanek. Ale nedalo mi to abych ti neporadila. Jinak crowka neni zla, ale musela se pridat na jejich stranu aby se ji uz neposmivaly. Kdysi si tu z ni delaly urcite nicky legraci, davali sem i jeji fotky a tyhle holky se s ni nebavily a nektere ji vycitaly ze si furt meni nicky. Ted kdyz se prida na jejich stranu a dela si ze vseho slusnyho srandu tak ji berou.
Tak jsem ti to snad osvetlila a preju ti hodne spokojenosti jinde, kdybys chtela napis email a napisu ti na kterych portalech najdes normalni lidi kde si pomahaji.
Andrea
  • 
29.12.2008 19:26:56
Chtěla bych ti poděkovat, jsem v 11týdnu těhotenství a jelikož jsem musela ihned na neschopenku brzy jsem se začala nudit a brouzdala po ruzných diskuzích s těhulkami. Zaskočila mě všude agresivita některých chytrých těhulek a maminek v každé diskuzi. Proto děkuji, že nemám žádné problémy v těhotenství a doufám že mít nebudu nebo radši šahnu po knize než s těmi to lidmi diskutovat a prosit o radu. Tihle lidé mě odradili od zapojení do nějaké konverzace. Tobě děkuji za to malé poznání, že přece jen se tady najdou normální lidi na pokec bez uražek a ponižování, ale raději do toho nepujdu. Tobě a všem normálním přeji hodně štěstíčka v novém roce a hlavně v životě. Jestli máš na tohle dost síli tak bojuj dál.
Katla
29.12.2008 14:14:54
to měl být přátelský "rejp do zufi". Takhle jsem to teda rozhodně nemyslela. Akorát, že to poslední je prokazatelně hotel a ne moře a dotyčná diskutérka se opřela do hotelu, ne do moře.
29.12.2008 12:38:41
Co to tady nacvičuješ, tečko malá zbabělá?

.
  • 
29.12.2008 12:14:05
Hehe, Hroudo, ta se po.ere.
Zufi má komplexy, jak jí cizinka správně napsala, a tady si je léčí.
Musí být opuštěná, snobská, konzervativní učitelka, nikdy bych ji nechtěla pro svoje dítě.
A jak se prezentuje, tak takový jako je ona , takový modrý ....., nikdo nemá rád.
Bude zřejmě lakomá a závistivá, nikomu by nepomohla, zdá se mi, že doma nemá chlapa nebo se rozvádí a pak se tady odreagovává.
K moři ať si jezdí, mohla by tam zůstat napořád.
Nikdo normální nejezdí do betonových kvádrů ve městě.Ta pravá dovolená je stejně pod stanem, ať si říká co chce.
Nemám ráda lidi jako je ona a tady se jich najde dost.
.
  • 
29.12.2008 12:13:27
Hehe, Hroudo, ta se po.ere.
Zufi má komplexy, jak jí cizinka správně napsala, a tady si je léčí.
Musí být opuštěná, snobská, konzervativní učitelka, nikdy bych ji nechtěla pro svoje dítě.
A jak se prezentuje, tak takový jako je ona , takový modrý ....., nikdo nemá rád.
Bude zřejmě lakomá a závistivá, nikomu by nepomohla, zdá se mi, že doma nemá chlapa nebo se rozvádí a pak se tady odreagovává.
K moři ať si jezdí, mohla by tam zůstat napořád.
Nikdo normální nejezdí do betonových kvádrů ve městě.Ta pravá dovolená je stejně pod stanem, ať si říká co chce.
Nemám ráda lidi jako je ona a tady se jich najde dost.
29.12.2008 11:47:09
Ještě jeden poznatek k JDŽ..nikdy Vám neodpustí, když urazíte jejich dokonalost třeba trošku drsnějším humorem, i když se jí třeba pak omluvíte, že jste to trošku přehnali a bylo to myšleno v dobrém.
Všechno jedno, nikdy se nesníží k tomu omluvu příjnout.A jestli už nejde o humor, tak o co pak? O moc?
[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 339 [Dalších 179 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.