| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 160] Příspěvky 161170 z 339 [Dalších 169 >>]
29.12.2008 11:29:52
Hmmm, až teď jsem dočetla všechny reakce a musím říct, že až tak drsná nejsem~z~
Našly se i ty, které článek vůbec nepochopily a i ty potrefené husy~q~.
A kupodivu docela málo těch, kterých se původně pisatelka chtěla zastat.Jak už bylo tady řečeno JDŽ to nezmění, ale někomu to pomůže a myslím, že právě o to autorce článku šlo .Přeji krásné Svátky
29.12.2008 10:47:07
Vtipné,dlouho mne nic tak nepobavilo~t~~t~~t~~t~
29.12.2008 10:47:02
Vtipné,dloho mne nictak nepobavilo~t~~t~~t~~t~
29.12.2008 9:37:50
Souhlasím, taky jsem se setkala s výroky.." je mi tě líto" a nebo " aby ti tvoje holčička až vyroste jednou nevyčítala, to co jsi ji jako malé nedopřála"....apod...a dokonce sprosté a urážlivé napadání dalších členů rodiny, které dotyčná ani nezná..je to velmi nepříjemné a nedá se toimu ubránit.
A v tu chvíli nezbývá, než z této diskuze prostě odejít a vyhnout se těmto atakům.A nesnížit se k tomu, aby to vypuklo v nějakou hloupu hádku.
Internetové kamarádství je fajn, zvláštní, ale reálné má větší váhu.
Člověk se tak nemůže za nic schovat.Myslím, že tyto superženy a šéfky diskuzí v reálném životě nemají moc přátel.
28.12.2008 21:40:04
Take bych rada potkavala pouze lidi, kteri kdyz se mnou nesouhlasi, nebudou me slovne ponizovat ci napadat. Bohuzel na internetu a v oblasti, jakou je rodina a vychova deti, kde temer co clovek, to jiny nazor, je to naprosto nemozne. Vzdyt i v ramci vlastni rodiny se na radu veci diva kazdy jinak a ne vzdy s taktem to dava nalezite najevo. Na druhou stranu - autori prispevku/komentaru sice musi pocitat s ruznymi reakcemi, ovsem komentare typu - preju ti, aby se ti stalo to ci ono, abys videla... by proste normalni diskutujici, jakehokoli pohlavi, vyznani atp. nemeli nikdy z klavesnice vypustit prave proto, ze maji moznost 3x precist nez odeslou, tudiz nejde o zbrklost a neuvazenost reakce, ale o zamerne ublizeni, navic pod rouskou anonymity. Z toho mne osobne naskakuje husi kuze, a ze jsem takove prispevky na rodine videla nekolikrat. Bohuzel clanek Angelly, byt podle mne minen dobre, tyto lidi nezmeni. Bohuzel.
Vaal
28.12.2008 21:02:28
Taky mi tohle zrovna nepřjde jako příspěvek, pro který bych se měla urazit.
Upřímně...taky nemám příliš ráda betonové hotely-králíkárny, a Jana evidentně také ne :-) Asi to bude nějaká herdek ženská, která řekne přesně to co si myslí...mohla to být zlomyslnost, ale taky nemusela...tak bych to Zufi pustila z hlavy :-)
Tvoje horší já
28.12.2008 20:30:53
Nezlob se, ale přijde mi legrační, že děláš přesně to, za co ostatní odsuzuješ.
Vaal
28.12.2008 20:19:00
~t~
Katla
28.12.2008 20:09:29
Zufi, ale to přání bylo milovnicím moře, ne milovnicím hotelů ~y~. Na poslení fotce je opravdu jen kapku jalově působící hotel. Moře ti ta Jitka nebo Jíta nebo kdo nenapadla, ne? ~y~
Katla
28.12.2008 20:06:29
i když kapku od podlahy podaný ~t~. Za urážku bych to nepovažovala ~y~
[<<Předchozích 160] Příspěvky 161170 z 339 [Dalších 169 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.