| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 339 [Dalších 159 >>]
Katla
28.12.2008 20:05:02
dík ~t~~t~~t~
kili
  • 
28.12.2008 11:34:20
Zdroj: Ottova encyklopedie | aktualizace: 1. 1. 1908
Zběř
ves v Čechách při žel. dr. SmidaryVys. Veselí, hejtm. a okr. Nový Bydžov, fara a pš. Vys. Veselí; 90 d., 483 obyv. č. (1900), 3tř. šk., mlýn. Ves bývala panské sídlo s tvrzi.

Zdroj: Ottova encyklopedie | aktualizace: 1. 1. 1908
Mob
luza, zběř.



28.12.2008 11:22:43
Souhlasím a moc děkuji za tento článek.
Z přesně těchto důvodů jsem odešla z jedné diskuze, kde jsem chodila skoro dva roky. Zvrhlo se to tam v superženy. A nějaká ta soudružnost a kamarádství zmizelo ta tam. Už tam nechodím, je mi to líto, ale fakt nemůžu, nemám na to energii. Takhle pěkně jsem jim to ale vysvětlit nedovedla..proč, takže jsem za černou ovci.
Tím, že jsem neměla tu energii, napsal jsem jim, že jsou omezené a nejsou shopny pochopit mešinový názor.Napsala jsem to možná drsně, ale na takový vysvětlovací článek, jsem neměla energii. Možná jim tam ten článek dám, snad pochopí..aspoň některé, bylo by to fajn.
Ještě jednou díky.
Zufi.
28.12.2008 11:02:50
To máš pravdu.
28.12.2008 10:56:51
Marky,koukám že sis evidentně vzpoměla na tutéž diskutérku...stejné rysy a stejná potřeba "zastat" se kritizované kamarádky.Dodávám že byl kritizován jen názor jednu věc,nikoliv ta dotyčná...nebylo potřeba zastání tak hrubého,pokud by znělo třeba "souhlasím s XY,mám to nastavené stejně" bylo by to bráno,na názor má každý právo...
28.12.2008 10:50:59
JJ,souhlasím s Lízou,podívej,jsi na veřejné diskuzi a tak prostě trochu na pranýři...pokud nemáš hroší kůži,nelez na trh s city...

MarkétaP + 4 dcerky
28.12.2008 10:47:40
Ängello, zrovna nedávno jsem se setkala s diskutérkou, která nadbytečně generalizovala a používala poměrně silné výrazy (ne sprosté, ale velmi nálepkovité a odsuzující) a v okamžiku, kdy na to byla upozorněna, začala tvrdit, že to byl nepochopený vtip, takže k tomu všemu ještě přidala skrytou urážku "... a nepochopíš vtip". Věř mi, že debata s ní byla velmi nepříjemná - nakonec i pro ni, protože se proti ní témeř všichni "spikli", protože tou neuváženou generalizací se cítily dotčeny i diskutérky, které jsou jinak velmi smířlivé a hned tak něco se jich nedotkne.

Zkus se někdy s odstupem podívat i ty na volbu svých slov, možná to už uvidíš jinak, a zahlédneš i ve svých slovech ten agresivní podtón a to "já to vím nejlépe", proti kterému jsi napsala článek :)

Zkus se příště nebrat tak vážně, rozčilování škodí zdraví :) Ale klidně si ještě chvilku postěžuj na ty nechápající a netolerantní diskutérky, když ti to dělá radost :)

A možná příště zkus neomlouvat nevhodné formulace a skryté urážky nadsázkou, působí to jako neochota přiznat, že jsem přestřelila.
Líza
28.12.2008 10:38:53
Zufi - upřímně - dokud se nepřestaneš za každej takovej rejpanec veřejně litovat, budou si tě takoví anonymové vychutnávat pořád dál, tímhle jim totiž děláš strašně dobře.
Zufi.
28.12.2008 10:35:03
Jo a nakonec jsem se dozvěděla, že jsem duševní chudák...
Zufi.
28.12.2008 10:34:25
Amazonko, já vím, ale toto bylo myšleno jako přání k Vánocům, určené těm co mají rádi moře jako já, nebylo to jako téma ,,Je lepší ten, co jezdí pod stan,, .
[<<Předchozích 170] Příspěvky 171180 z 339 [Dalších 159 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.