| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 190] Příspěvky 191200 z 339 [Dalších 139 >>]
Katla
27.12.2008 22:21:43
neztotožňuj se se svým názorečm tak moc, abys musela brát osobně, když ho někdo smete ~p~
27.12.2008 15:20:17
Víš ty co,všimla jsem si jedné věci,že ty,co se ohánějí útlakem od "dokonalých matek",nejsou schopni respektovat a tolerovat ty druhé...o to víc ale ublíženě brečí,nebo volají do boje ~l~
MarkétaP + 4 dcerky
27.12.2008 15:13:02
Amaz ~j~ V tom případě jí budu ráda. Respektující sběř, to je moje krevní skupina :))) ~s~
27.12.2008 15:08:25
No jo,Marky,ale pokud tohle uděláš (jako že ti to tak nějak nedá ;)),tak budeš za tu "rádobydokonalousběř", na kterou je nutné pořádat ten hon...~d~

MarkétaP + 4 dcerky
27.12.2008 14:43:59
A ano, měla bys k nim být tolerantní aspoň do té míry, že je nebudeš veřejně urážet. V jedné diskusi je matka, která nechává své miminko, které to ještě samo neumí, sedět, "protože se jí to líbí". Můžu ji upozornit na to, že to není vhodné, můžu přidat, na co vše to může mít vliv (stav páteře, nechuť k dalšímu seberozvoji jako lezení atp.), můžu přidat zkušenost někoho, kdo to dělal stejně jako ona a jaké s tím byly problémy - ale to je vše, co můžu udělat, ve výsledku to bude její rozhodnutí a já jí rozhodně nenapíšu, že je kráva, která z blbosti týrá své dítě - ať už si to budu msylet nebo ne. Mohu s ní nesouhlasit, ale respektovat ji musím.
MarkétaP + 4 dcerky
27.12.2008 14:31:45
Kde jsem napsala, že tě odsuzuji? Já jsem nepoužila slovo sběř pro ženy, které s tebou ve vší slušnosti nesouhlasily ...
27.12.2008 12:55:45
Musím přiznat, že mě docela článek pobavil. Chodím na server pomálu, občas se dozvím opravdu zajímavé informace, občas ne.
Píšete, že by se měli pořádat hony na JDŽ :-D to mě opravdu pobavilo :-D Dobrý!
No, ale teď tedy vážně. Jelikož je toto veřejný server, každý (i já a vy), prostě každý kdo sem píše svůj příspěvek nebo článek, musí počítat s různorodými reakcemi. Někomu opravdu dělá dobře, když je lepší než ten druhý (jakkoliv), někdo rád poradí, někdo se rád vysměje a někdo rád polituje. Každý by se měl ale chovat tak, aby svým jednáním NEOMEZOVAL ty druhé a RESPEKTOVAL jiný názor. To myslím všeobecně. Ale pořádat hon (ať už jste to myslela nadneseně), je myslím už špatná cesta…
Tvoje horší já
27.12.2008 12:14:54
Ale tady stojí prostě názor proti názoru. Ty tvrdíš chovat chovat, spolužačka tvrdí cvičit, nechovat. Tak proč jsi svůj názor dál nehájila a hned mazala?
27.12.2008 11:11:03
Ano, souhlas, já s opačným názorem počítám, někdy i uznám, že na něm něco je... A když ho pokládám za nesmysl, tak se ohradím~g~. Můj článek ale vůbec nebyl o tomto, už jsem to tu několikrát vysvětlovala~;((
27.12.2008 11:07:57
Každý si pod tolerantností představuje něco jiného. Mlčet k bezpráví není tolerantnost, ale zbabělost. Kdybych byla tolerantní, nenapsala bych svůj článek. A kdybys ty byla tolerantní, neodsuzovala bys mě za mé názory. Myslím, že na netu je nakonec tolerantních jen velmi málo lidí, a ti většinou nepíšou do diskuzí.
A ještě mě napadá, znamená tolerantnost to, že si tu nechám od jiných sypat popel na hlavu bez odezvy a když poděkuju tomu, kdo mě podpořil, jsem netolerantní? To tada ne~y~.
Jestli se tě tak dotklo mé ohodnmocení matek, co nechávají děti vyřvat, tak máš taky pravdu, protože k nim bych moc ráda byla tolerantní, ale nejde mi to.
[<<Předchozích 190] Příspěvky 191200 z 339 [Dalších 139 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.