| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 210] Příspěvky 211220 z 339 [Dalších 119 >>]
Jíťa
  • 
23.12.2008 13:19:00
No já mám spíš ze zdejších diskuzí dojem, že "prudička" je každá, která napíše: "Dělám něco tak a tak a ono mi to funguje!"
Nivea
23.12.2008 12:14:53
Já sama jsem se tady na rodině kolikrát setkala s názory a komentáři, nad kterými jsem jen kroutila hlavou a říkala si, jak tohle někdo může vyplodit ze své hlavy, nebo jak se může někdo zachovat tak a tak....Ale alespoň je vidět, že každej člověk je jinej a je z jinýho těsta. Alespoň si pak vážíme těch názorů, které nám opravdu dokážou pomoci po té psychické stránce. Nikdy není nic jen černý nebo jenom bílý a tak to prostě je a myslím si, že to není tím, že by ženy nedokázali držet při sobě. Máme holt každej jinej názor a tak je to dobře.
katka+katka
  • 
23.12.2008 11:51:16
Přesně tak, nedržím s někým kvůli pohlaví, ale protože s jeho názorem, skutky souhlasím. I se zbytkem tvého příspěvku naproto souhlasím
Luca
  • 
23.12.2008 11:23:38
A navíc, diskuze pak dostane fakt grády.
23.12.2008 8:48:52
~:-D Ale milá hroudičko, já přece nikoho za cynika neoznačila~n~ Ty vůbec nechápeš můj nitrozpyt, bů bů, já jsem TAK nepochopená~n~~n~
23.12.2008 7:47:00
Jasně, taky souhlasím, díky odlišným názorům můžu nahlídnout na problém i jinak, z jiného úhlu.


Líza
23.12.2008 5:18:33
Angello, jak to, že ty můžeš být agresivní a stačí ti, že jsi to myslela dobře? Nechceš náhodou pro sebe jiné zacházení, než které prosazuješ pro jiné?
Líza
23.12.2008 5:16:45
Janino, sdílím tvůj názor.
Katla
23.12.2008 0:48:09
čuram smíchy..a jsem tomu ráda ~t~~t~~t~
Ondra, 3 děti
  • 
23.12.2008 0:18:18
"Normální člověk totiž umí vyjádřit svůj opačný názor i tak, aby druhého nezranil... a za tím si stojím." - to jistě. Normální člověk ale také nevnímá vyjádření opačného názoru jako útok na svoji osobu. Zdá se tedy, že (nejen) internetové diskuse jsou plné nenormálních lidí... :-)

Tudy se nedostaneme nikam. Zlobíš se tu na ty, co tvůj článek "nepochopili" - nenapadlo tě, že se možná dopouštíš téhož v případě jejich příspěvků? že se jich tvá přímá i nepřímá obvinění dotýkají? Oni si tvůj soucit nezaslouží?

Celé je to zbytečné, emocionální, osobní a hloupé. To nejsou vlastnosti soucitu.

Je lepší se smířit s tím, že některé věci se některým lidem vysvětlit nedají, být nad věcí a nezpovídat se před zcela cizími lidmi ze svých nejvnitřnějších problémů. Teprve takový přístup vede ven z bezvýchodných diskusí a teprve ten mi uvolňuje ruce pro skutečný, nejen virtuální soucit. A teprve pak mohu někomu pomoci...

Pokud se mi nepodařilo vyjádřit svůj opačný názor tak, abych tě nezranil, je mi to líto. A asi také nejsem normální. To mi ale až tak líto není... :-)
[<<Předchozích 210] Příspěvky 211220 z 339 [Dalších 119 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.