| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 240] Příspěvky 241250 z 339 [Dalších 89 >>]
Katla
22.12.2008 20:42:10
nevylilo i dítě a s těmi, co konetují až zle (řekla bych, že jej jich uplné minimum) se neoznačili za "prudiče" i ti, co se vyjádří sice nevybíravě, občas trochu zhurta, ale v zásadě konstruktivně.
Líza
22.12.2008 20:38:00
Na tomto serveru se schází normální populační vzorek, pravda trochu typického věku, kdy lidi zakládají rodiny nebo nějakou dobu už rodiny mají. Nic víc, nic míň. Nevím, co tě vede k představě, že by zrovna na tomto serveru měli spolu lidi mít víc společného než jinde.
Kohnova
  • 
22.12.2008 20:37:39
Angello, lepsi bys mela vyradit se na kurakach.. Organizovany hon na skodnou nasi dokonale kultury, aneb vitejte z5 v padesatych letech.
Líza
22.12.2008 20:35:23
Tento tvůj příspěvek je agresivní a bezdůvodně napadá jinou přispěvatelku ~d~
Lassie66
22.12.2008 20:03:08
Hroudo, souhlas. Mě třeba rozmanitost názorů baví a hodně lidí mi zde pomohlo vidět některé věci v jiné rovině, byť se mi třeba jejich názory zdály dříve radikální. A pravda je, že někdy člověka spíš ke změně vybičuje drsná pravda, než milosrdná lež.
22.12.2008 19:45:34
No občas se tu i nějaké zbloudilé mírumilovné najdou:-)
Katla
22.12.2008 19:35:45
To máš těžký. Když lezeš k piraním do akvárka.
Lenka
  • 
22.12.2008 19:31:51
Ale jinak si stojím za tím, že příčinou je často nepřejícnost.

Ta, co měla hodně neklidné dítě, co nešlo utišit popichuje tu, co by potřebovala radu s dítětem, at kouká držet ústa a krok a trpět...ta, co se nechala zfanatizovat ke kojení tou měrou, že to sice "ustála", ale zdaleka ne jako příjemný zážitek, ale kojící horror, popichuje jinou, co to "chce vzdát"...

22.12.2008 19:30:04
Mystik 195


Re: Odpovím stručně.
(22.12.2008 12:10:53)
Jsem chlap, se vším, co k muži patří.

LOL~t~~t~
Lenka
  • 
22.12.2008 19:28:39
Nevím, ale slušnost by byla zdeptaného člověka více nevydeptávat.
Proč by třeba měla být nekojící matka, matka která se chce vyspat, aby mohla trochu fungovat, nebo jiná neštastnice, žádající radu, opatřena okamžitě nálepkou SOBEC!
To je to, co se mi nelíbí - místo faktické rady hnusné útoky, přitom si mnohé zjevně neuvědomí, že ač třeba kojící nebo spící s dítětem v posteli, chovají se možná na jiných úrovních - a třeba i k tomu dítěti, mnohem víc sobecky než ta nekojička, nebo ta co se chce vyspat.

Jsou prostě lidi, co si nevidí do huby a rádi jiné odsuzují, přičemž si připadají samy jako dokonalé a nejlepší.
Nechci si hrát na moralistu, ale jsem ráda, že už nejsem čerstvá matka, rozjitřená hormony, pro kterou je všechno nové...tudíž mě podobné kecy nerozhodí. Ale takovou čerstvou rodičku třeba klidně, klidně jí to může i pomoct do depresí, protože když se na ní vrhne nějaká squadra dokonalých a ona je ještě coby matka nejistá, může získat dojem, že je neschopná,nemožná...a odtud je jen krok k depresi.

To je jen jedno z možných zel toho, že se tady někdo krásně "civilizovaně" odventiluje od vlastních problémů a "podebatí" si.
Ono je velký rozdíl, když někdo založí diskusi jen za účelem klábosení a když jí zalouží v nouzi, protože hledá pomoc, kde se dá.
[<<Předchozích 240] Příspěvky 241250 z 339 [Dalších 89 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.