| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 280] Příspěvky 281290 z 339 [Dalších 49 >>]
22.12.2008 15:38:01
~R^~R^~R^ Díky, já jsem to taky čekala, že se JDŽ ozvou~t~ Ale ještě je jich tu pořád nějak málo~t~~t~
22.12.2008 15:35:28
Vendynko, to je právě to, co Ondra se svým skoro "vědeckým" přístupem k netovým diskuzím nepochopil. Ten psychologický dopad PODPORY na prudiče. Já s ním rozumově souhlasím, ale srdcem trvám na tom, že je potřeba se bít jako lev~;)
22.12.2008 15:29:21
~x~Eválko, tys mě opravdu pochopila!!! Hned mi ten svět připadá zase růžovější~:-D Díky~R^
22.12.2008 15:25:16
Raďulko, já samozřejmě myslela TA témata, u kterých doopravdy možnost ano/ne neexistuje. Jako ten můj příklad se zlomenou nohou. Tam mi reakce "ne" připadá skutečně zvěrská. Asi jsem si naivně myslela, že rodina.cz spojuje trochu vyhraněnější okruh lidí, než běžná diskuzní fóra. Že by nás ty děti veskutečnosti "nepolidšťovaly"?? Asi teda ne, ale je to smutné~n~~;)
22.12.2008 15:16:11
~R^A o to mi právě šlo! Aby byl prudič připraven snést poslání do... patřičných mezí~t~. A ne aby si jen tak vylil svůj kyblík hnoje a nedočkal se ničeho. Neznamená náhodou mlčení souhlas? A když to nemůže, příp. neumí udělat autor článku, tak proč mu nepomoct? Já bych v tom právě vyděla tu soudržnost. Ne jako že jsme tu všichni jedna rodina.. to je blbost, nejsem naivní. Ale aby aspoň ti podobní a "spříznění" dokázali podržet jeden druhého.~m~
Helena, tři dospělé děti
  • 
22.12.2008 15:12:08
Kdo nechce slyšet názory ostatních - třeba i drsné, ať sem nepíše. To za prvé. A za druhé - bes diskuse by tato rubrika asi ztratila smysl, ne? Nebo chce článek a jako ohlasy samé jojo?
22.12.2008 15:08:35
Zase na druhou stranu - proč by měly ženy "držet spolu" jen proto, že jsou ženy? Měla bych souhlasit s něčím názorem jen proto, že jsem taky ženská? Já jsem myslela, že se diskutuje právě o těch názorech, ne o pohlaví.

S těmi prudicími odpověďmi je to fakt, ale zase na druhou stranu, když pověsím svůj problém na veřejné fórum, tak je s tím třeba počítat, tohle odfiltrovat a z těch rozumných si třeba něco vzít. Kdo to neunese, asi by neměl chodit s kůží na trh.
22.12.2008 15:05:46
~:-D Máš úplnou pravdu,jenže mě některé ty agresivní reakce tak hrozně vytáčejí, že mi dělá problém se neozvat. A když se navíc vžiju do té pisatelky a představím si, jak ji to muselo ranit... Prostě mi připadá těžké nechat někoho beztrestně ubližovat druhým. Je ale fakt, že ten "trest" stejně nesplní účel, protože agresor a)nic nepochopí, b) se tomu vysměje. Takže opět- máš pravdu, ale ...~d~
22.12.2008 15:05:46
Ano, o některé muže se ženy perou. Stylem "vem si ho ty, já ho nechci". ~t~~t~~t~
Tvoje horší já
22.12.2008 14:58:33
No, ono k tomu svádí anonymní prostředí internetu. Lidi by si stěží dovolili říct do očí druhému to, co si dovolí na netu. A to jsou ještě podle mě diskuze na Rodině zlaté svaté. Jen když si občas přečtu kousek diskuze na Novinkách, je mi z toho špatně.
[<<Předchozích 280] Příspěvky 281290 z 339 [Dalších 49 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.