| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 290] Příspěvky 291300 z 339 [Dalších 39 >>]
22.12.2008 14:57:59
A někteří z nás už asi slepí jsou, a pokud ne tělesně, tak jistě duševně... jinak by (bys) pochopili nadsázku.
Janča N.
22.12.2008 14:55:33
Ahoj, máš pravdu autorko, souhlasím, ale na druhou stranu myslím, že ty prudičky tu budou vždy, takže je asi nezměníme.
Jinak, vůbec nejhorší úroveň diskuze je, když se někdo ptá na něco konkrétního a místo odpovědi se dozví "to já bych, to u mě, já."..a odpovědi tý se nedočkáš....)
22.12.2008 14:55:17
Ano, jenže to je právě problém slušných lidí... že často nemají odvahu k tomu odporu ~d~.
Pihatka + Lukášek 12/09
22.12.2008 14:51:01
Naprosto souhlasím!!! Jednou jsem to už také nevydržela a musela se ozvat, když mě nadzvedla ta "jedna dokonalá". A argument, že toto je diskuze a ne poradna - dosti chabé, diskuze neznamená jen kritiku... PS: Všimli jste si, že potrefená husa se vždycky ozve? :-) Není tomu jinak i u reakcí na tento článek.
22.12.2008 14:35:09
To máš pravdu, něco se překroutí a chybí tu moc ta mimika, ton hlasu...
22.12.2008 14:33:53
Mystiku, já jsem se tu za celou dobu, co sem chodím, navezla jen do jedné paní, která se dožadovala spousty nadstandardního jednání ze strana lékaře brněnské porodnice(tuším to byl pan Unzeitig), byla pár lidmi pod tou diskusí označena pod fňuknu - nebo to bylo přímo tebou? - no to už je jedno, ale já jsem s tím v podstatě souhlasila. Tak ted mi řekni, co v tom je za boj o muže, když si o někom myslím, že je to přecitlivělá fňukna?
Dita
  • 
22.12.2008 14:26:52
Cokoliv zda napíšete, bude použito proti vám. Komunikujeme zde prostřednictvím slov, bez mimiky, gestiky a jiné neverbální komunikace a velmi často něco myslíme jinak než to pochopí ostatní, a to potom stojí za to...
vendyna (Janinka + Alenka)
22.12.2008 14:04:38
Já dávám přednost veřejné podpoře. Větička: "kašli na něj, jsem na tvé straně" dělá divy.
vendyna (Janinka + Alenka)
22.12.2008 13:59:36
No, já bych preferovala místo organizovaného honu spíše organizovaný odpor. Jenže jak tohle "zorganizovat"??? To nejde :o)))))))) Slušní lidé by se prostě jen neměli bát a nenechat se otrávit pár šmouly. Podpořit oběť a ignorovat agresora.~R^
vendyna (Janinka + Alenka)
22.12.2008 13:55:23
Když už napíšu o nějakém svém problému, tak jsem ted už připravená i na prudiče. Ale i prudič musí být připraven, že ho pošlu do ...píííp...
[<<Předchozích 290] Příspěvky 291300 z 339 [Dalších 39 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.