| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 300] Příspěvky 301310 z 339 [Dalších 29 >>]
vendyna (Janinka + Alenka)
22.12.2008 13:53:06
Ano, a proto jsem nakonec zakotvila tady a je mi tu dobře.~R^
Tvoje horší já
22.12.2008 13:51:34
Aha. Tak už mi došlo, v čem je problém, ale krásně to vše vystihl Ondra.
vendyna (Janinka + Alenka)
22.12.2008 13:50:22
Na jiném serveru se mi stalo, že jsem se nechala zatáhnout do diskuze (o ničem) se dvěma nicky, které se spolu "znaly" a zrovna neměly na práci nic jiného než prudit, urážet, googlovat info a používat tvrdě proti. Nijak neskrývaly to,že se jen baví mým urážením a já šmoula se jim "rozumnými" argumenty snažila vysvětlit, že by mě měly přestat obtěžovat. Já trdlo. "Stala" jsem se exhibicionistkou, grafomankou, blbkou a zasloužilou dělohou (prvotní spor neměl s dětmi přitom vůbec nic společného). Už jsem to tu někde v jiné reakci psala, tak si nemyslete, že ze sebe dělám chudinku, co se pořád vrací k tomu jak jí ublížili. Je to za mnou a ten server už nenavštívím i když jsem tam narazila i na prima lidi, jenže....Všimla jsem si, že se na netu v diskuzích často "slušní" lidé prostě BOJÍ, aby se nestali sami terčem! Sama jsem dostala spoustu povzbudivých vzkazíků, ale tak, aby to nikdo neviděl. Přitom mně by v té situaci spíš pomohlo, kdyby se taková podpora objevila spíš přímo na foru. Myslím , že když se objeví jeden prudič, bude ho bavit deptat jednu osobu, ale když se dalších deset uživatelů rozhodne mu na férovku napsat, ať jde do hajzlu, nakonec tam nevydrží a fakt zmizne. Ale chce to podpořit pěkně venku a ne potají. Nemyslím zahltit forum desítkami příspěvků plných nadávek, prostě jedno stručně tvrdé odsouzení a následná totální ignorace. Tak se na ně musí. ~b~~b~~b~
Tvoje horší já
22.12.2008 13:49:07
Tak toto bylo velmi krásně a výstižně řečeno. Díky. Měla bych si to okopírovat a občas znova přečíst...
Tvoje horší já
22.12.2008 13:47:00
Ondra, 3 děti
  • 
22.12.2008 13:35:40
:-) Stane se. Hezké Vánoce!
22.12.2008 13:28:23
Jo, nějak jsem přesmykla tebe a autorku článku.
22.12.2008 13:13:37
A taky tělo šelmy, na to jsi zapomněla. ~y~
Katla
22.12.2008 13:11:49
jsou podle mě trochu ty, co své problémy vylejou na hlavní stranu. Nemyslím texty, které jsou na nějaké téma, byť problematické nebo kontroverzní, ale třeba se širším přesahem, ale když někdo čistě svůj osobní problém předestře na zlatém tácu všem, tak se to si o nějakého prudiče doslova koleduje.
km
  • 
22.12.2008 13:02:33
Ondro, bezva příspěvek! a délka neva :)
[<<Předchozích 300] Příspěvky 301310 z 339 [Dalších 29 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.