| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 320] Příspěvky 321330 z 339 [Dalších 9 >>]
Raďulka
22.12.2008 12:04:23
Graine, taky jsem to četla, vysvětlovali to tam v tom smyslu, že to těm ženám vyhovuje, protože muž je musí zaopatřit všechny stejně. Tak proč mezi sebou jednotlivě bojovat, že... ale to platí asi jen pro těch dotyčných 5 manželek jednoho muže, pochybuji, že by šestou, sedmou vítaly s otevřenou náručí ~;)
Raďulka
22.12.2008 12:01:39
No jasně, tož děvčata do ringu, výhra dnešní slovní přestřelky je Mystik. Aby to tu šťastnou neporazilo či nepřivedlo do blázince, tak dejme tomu Mystik na 24 hodin, tož dobrá výhra, ne? ~t~
Tak jedeme, o co se budeme hádat??? ~t~
Grainne
22.12.2008 12:00:50
Mystiku, kupodivu jsem se kdesi dočetla, že paradoxně nejvíce při sobě drží ženy v kulturách, kde je polvolena polygamie - většinou tedy právě více žen pro jednoho muže, což je podivné, tady by se teoreticky měl očekávat boj největší.

Přiznávám, že se tu a tam s někým pustím do boje, ale že by zrovna o chlapa? Teoreticky se za tím skvělým mužem, schovaným za jakýmsi nickem může klidně schovávat vzteklá, nenávistná ženská, která si tu z nás prostě střílí. Proč koneckonců ne, v reálném světě by takový žertík jen tak neprošel.
22.12.2008 11:50:29
Zas jeden JDM promluvil:)
MarkétaP + 4 dcerky
22.12.2008 11:44:00
Ahoj trolle ;)
22.12.2008 11:43:06
To myslíš, že to ti jejich muži tady čtou, nebo bojují o jiné muže, kteří sem chodí?

Ráďulko, jasně :o) Proč myslíš, že se tu Mystik každou chvíli naparuje a objasňuje, jaké má pevné svaly i zdraví, nepřekonatelný intelekt, finanční zabezpečení, šikovné ruce a blablabla... prostě jak když prodáváš dobytek na trhu? Pevně doufá v bitku o svou osobu - aspoň tedy virtuální, když ve skutečnosti si asi musí nechat zajít chuť
22.12.2008 11:41:22
Lizzie,
já v podstatě taky. ~t~
22.12.2008 11:39:34
Monty,

to mě při čtení Mystikova příspěvku taky napadlo,-) A to jsem v podstatě romantička.
22.12.2008 11:34:16
...svoje děti si uživím sama a o žádnýho samce bojovat nepotřebuju. ~;)
Raďulka
22.12.2008 11:33:01
Mystiku, výborný názor, takže podle tebe si tady občas jdou některé baby po krku proto, že bojují o muže??? To myslíš, že to ti jejich muži tady čtou, nebo bojují o jiné muže, kteří sem chodí? Nebo co jsi nám tím vlastně chtěl napsat?
Mimochodem, o koho bojují mezi sebou muži? Předpokládám, že většina taky o opačné pohlaví ~;)

Já myslím, že jsou témata, která vytváří ihned dva tábory - ANO, NE a je to normální, proč bychom se měli všichni na všem shodnout???
[<<Předchozích 320] Příspěvky 321330 z 339 [Dalších 9 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.