| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 339 [Dalších 289 >>]
Lassie66
4.1.2009 18:14:15
Jj, špatně jsem to formulovala. Vadí mi udavačství všeobecně, anonymy nejvíc. Omlouvám se autorce "oznámení", pokud to vyznělo tak, že jí nazývám anonymní udavačkou. Je pouze udavačka.
Lassie66
4.1.2009 18:11:50
Ještě jsem chtěla napsat, že naprosto nechápu, o co zde některým přispěvatelkám jde. Na jednu stranu si stěžujeme, že nás lékař ignoruje, nevyslechne, nebere v potaz naše názory, obavy, postřehy...a na straně druhé vytýkáme lékaři, že zde čte místní diskuze, které se týkají jeho oboru. Zde se svěřujeme s tím, co by leckterá z nás nahlas nevyslovila, lékař i kdokoliv jiný se zde může mnoho dozvědět o našich pocitech a myšlenkách. Některé příspěvky jsou přímo učebnicí etiky - např. ta stále omílaná témata porodů, komunikace s lékaři, jiné přístupy...atd. Byť doktor Kilián asi nebude z těch, co by jen tak na něco změnil názor, přesto věřím, že minimálně o některých věcech popřemýšlel. Takže ať si čte každý, koho tato témata zajímají, dá se zde mnohé naučit.
4.1.2009 18:11:01
Evál, doktoři dle mého můžou surfovat ve službě, očekávám totiž, že jejich erudice a odpovědnost nekončí tím, že jim padla a navíc, pokud vím, táhnou i dvoudenní šichty.

A taky souhlasím s tím, že když nemá být bonz bonzem, ale starostlivostí o to, jestli zaměstnavatel(potažmo pacient) není úkořen, tak tedy s podpisem, platnou adresou a nejlépe fotem~;)
4.1.2009 18:09:30
Lassie,naprosto souhlasím,pokud chce někdo oznámit cokoliv,měl by se podepsat a stát si za svým názorem,anonymové se mi nevýslovně hnusí.:-©
Nicméně dopis,který tak rád dává Kili k dobrému,a který se NA JEHO VLASTNÍ VÝZVU otázal jeho zaměstnavatele,zda ví o Kiliho aktivitách v kteroukoliv denní i noční dobu (tedy byl na místě dojem,že i pracovní dobu),byl PODEPSANÝ ~;)

A ať už na toto oznámení může být názor jakýkoliv,Kiliho vyhrožování tresním oznámením jako reakce na v podstatě pouhý dotaz zaměstnavateli,opět ukázal jeho "oznamovačský" charakter ~l~
4.1.2009 18:07:48
Lassie, tak pokud vím, ten mail ředitelství byl podepsanej plným jménem. ~y~
Lassie66
4.1.2009 17:58:42
Evál, protože je to udavačství. A nejhorší způsob takového udavačství je anonym.
MishuI
4.1.2009 16:55:14
~t~
Beezi,V+J
4.1.2009 16:46:19
Trapná Tečko, a máme snad tleskat tobě, která zřejmě svůj volný čas trávíš slídíce a slintajíce nad diskuzemi jiných, všechno, co ti připadá skandální (ó hrůzo) si zapisuješ do svého bonzbloku a při každé možné příležitosti pak vytržené z kontextu anonymně vytahuješ jinde?

U mně jsi zdaleka nejprofesionálnější bonzačka ty.:-©
4.1.2009 16:42:15
No,ale na svůj názor má nárok každý,pokud si o někom myslím,že je slizký a v projevu minimálně komický,tak nevidím důvod,proč to nenapsat jen proto,že je to náhodou dr....kdyby to byl třeba slizký řezník,tak by to bylo OK?

test
  • 
4.1.2009 16:36:19
test
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 339 [Dalších 289 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.