| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 339 [Dalších 259 >>]
kili
  • 
4.1.2009 13:37:27
článek je velmi dobrý a zejména aktuální.
4.1.2009 13:36:16
Hloupý argument:-©, co s tím?
Asi nic...jdu dělat něco užitečného a nebo zábavnějšího~x~~z~
4.1.2009 13:35:17
Váš názor a patřičný výklad právních norem jsou dvě rozdílné věci.

Osobo, však přesně o tom byla naše diskuze. Dosud jsem od tebe nedostala odpověď, na základě čeho bys ty rodiče chtěl udávat V onom tebou zmiňovaném metodickém pokynu ministerstva za jedno není ani slovo o tom, že by rodiče byli povinni dítě nechat v nemocnici doporučenou dobu (ostatně, jak jsi se sám zlobil na svých stránkách, i ministr zdravotnictví odmítá, že by tam bylo psáno... ostatně, český ombudsman taky odmítá názor, že by toho rodiče byli povinni), jednak v něm nebylo ani slovo o sociálce. Takže na info o konkrétní legislativně, která toto řeší, stále čekám a čekám... a čekám... :o)
kili
  • 
4.1.2009 13:27:20
Já jsem reagoval na příspěvek, který byl reakcí na příspěvek Váš. To, co v něm píšete, jsem nikde neuvedl. Také jsem nikde nenapsal to, co píšete nyní o nějakém povolení, porodnici či o čem vlastně, pokaždé o něčem jiném, vskutku pitoreskní.

Váš názor a patřičný výklad právních norem jsou dvě rozdílné věci. Myslet si jistě můžete co chcete a ani v zábavě Vám nikterak nebráním.

K oné debatě o postupu hořovické nemocnice jen tolik, že ono soudní rozhodnutí v dané věci doposud zrušeno nebylo.
4.1.2009 12:38:33
Angello, můj příspěvek jsi nepochopila... a je to jen a jenom tvoje škoda Já se připojila jenom proto, že už mi tě bylo líto, jak se v tom plácáš a čím dál tím víc shazuješ sama sebe a potápíš svůj v jistě dobrém úmyslu psaný článek stále víc a víc ke dnu. Myslela jsem, že když to tak natvrdo vypíchnu, tak ti to třeba dojde, protože jemnější vysvětlování na tebe očividně nezabíralo. No, holt jsem myslela špatně, nohu za krk si kvůli tomu rozhodně nedám
4.1.2009 12:18:59
...můj výklad zákona není pitoreskní... mi nějak vypadlo slovo
4.1.2009 12:17:32
Nick Sylvie Vás ovšem mystifikuje. Já jsem nic takového, co píše, nikde nesděllil.

Ale nicku Kili, tak o čempak byla celá naše debata na Neviditelném psovi? Ty sis trval na tom, že odejde-li rodič s dítětem z porodnice dřív, než ty jim to povolíš, tak je tvojí povinností je udat sociálce. Odkazem na zákon jsi to doložit neuměl, ačkoli jsem tě o to opakovaně žádala, ptž můj názor naopak je ten, že jako lékař si nemůžeš dovolit o svých pacientech informovat kdekoho, aniž bys k podání informací měl zákonný důvod

No ale pokud už netrváš na tom, že je potřeba rodiče udávat a že můj zákona tudíž není "pitoreskní" (to se ti fakt povedlo, tohle slovo jsem od té doby začala milovat a vždycky mě pobaví ~t~), tak je to jedině dobře ~R^
4.1.2009 11:59:38
Ano, a já právě taky narážela na jednotný přístup... totiž na ty jedince, kteří agresivně a zle reagují téměř na každého. Takže jsem proti jednomu extrému postavila druhý.. rovnováha je potřeba~z~
4.1.2009 11:56:10
Naprosto s vámi souhlasím. Připadá mi smutné, že se s těmi "úmyslnými škodiči" nedá nic dělat, ale asi to tak bude. Reakce na můj článek mě v mnohém pučily, na druhou stranu, našla jsem i dost těch, kvůli kterým jsem ho psala - těch, kteří se stejně jako já, byť i naivně, snaží něco podniknout... nevím nevím, jak dlouho mi to vydrží. Zdravý skepticismus je zřejmě známkou vyzrálosti a životních zkušeností, které mi ještě chybí ~d~

A ještě jednou k nemocnicím... to je právě ten cenný charakter vašich zásahů do diskuse, že nám všem připomínáte, že kromě špatných zkušeností, které mají jejich aktérky logicky větší potřebu ventilovat, existují i ty dobré, a je jich snad většina.
dislektik
  • 
4.1.2009 11:33:09
Chápu co tím chceš říct,ale asi to nejde uskutečnit ,protože jsme každý jiný.Bohužel máme i každý jiný potřeby já třeba potřebuji pořádně nakopnout,abych ze sebou něco začala dělat při tvém přístupu, bych asi seděla doma a litovala se.Myslím ,že diskuze je skvělí prostředek ve ,kterém se můžeme najít všichni.Diskutují téměř všechny povahy a věř ,že když jeden člověk urazí ten druhý o to víc pohladí.Nejde pomoct jedním přístupem všem, protože jak jsi psala na každého platí něco jiného.
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 339 [Dalších 259 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.