| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S dětmi v restauraci

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 78 [Dalších 38 >>]
24.1.2009 18:54:34
U nás taky. Dcera šla do školky a uměla jíst příborem, ale ve školce jim standartně dávají lžíci. Až jednou si mi "stěžovala" a tak jsem jí řekla, ať poprosí p. učitelku o příbor a od té doby jí dávají příbor. Jsem zvědavá, jak to bude teď se synem. ~;)
DENISA
  • 
24.1.2009 14:09:10
No my to tedy delame porad. Vetsinou se nam pri pohledu na jidelak obzvlaste libi dve nebo tri jidla, manzelovi taky, tak pak sahodlouze diskutujeme, ktere dve z nich vybereme a ochutname pul na pul. At si kazdy mysli co chce, hlavne kdyz si pochutname 2x, Spacek Nespacek.
2 sluníčka
24.1.2009 13:07:44
Jano, to máš někdy těžký. Dcera 4 roky jí doma příborem, ale ve školce k mému údivu jedí pořád pouze lžící.. ~d~
raadka
24.1.2009 12:10:39
Zuzano, výměna talíře u nás taky proběhne.~;)
Musím se smát, dřív jsme chodili do čínské restaurace, tenkrát byla v Praze snad jen 1 nebo 2, kupa dospělých a každý jiné jídlo a velké debužírování , každý ochutnal všechno.
Děti velké si vyberou, malým dám ode mě nebo manžela na malý talířek extra.
krabičku si taky necháme zabalit, když zbyde hodně.
nevidím v tom nic špatného.
Dneska v každé dobré restauraci se personál nepozastaví jak na balením do krabiček, tak na kolováním talířů.
Pole levandulové
24.1.2009 11:52:45
Tak my to nedelame, mame dost odlisne chute, takze co jim ja, nemusi manzel a naopak. Syna ucime taky, aby si vybral to, co pak opravdu bude jist. Nekdy sni celou porci, jindy mu zbytek daji do krabicky na doma. Ale talire neprohazujeme.
lklasinka
24.1.2009 11:46:32
no nevychovanost to asi je, ale děláme to taky, s dětmi určitě, s manželem občas taky, nakonec to taťka stejně dojí, děláme to nenápadně~f~~f~~f~ myslím že špaček by z nás radost neměl.
24.1.2009 11:39:00
Dotaz

Do restaurací moc nechodíme – dětem tam obvykle nechutná a jsou to nervy. Ale samozřejmě chodíme, když jsme na dovolené, na celodenním výletě….. jíme příborem, snad ani moc nemlaskáme, ale chci se zeptat – vyměňujete si taky talíře? My si objednáme různá jídla, sníme kousek, pak si prohodíme talíře a jíme dál. Někdy chceme ochutnat, co má ten druhý, jindy jednomu vůbec nechutná a druhý se smiluje a dá mu kus, jindy zase děti nechtějí to, co mají, tak si s nimi vyměním talíř… Co myslíte? Je to velká nevychovanost?
kreditka
24.1.2009 10:25:57
Naše malá nevydrží na jednom místě sedět 5 minut, v restauraci jsme s ní byli jednou a to na svatbě, kde bylo více dětí a nikomu lítání nevadilo ~;)

Jinak luxusní restaurace není nic ani pro mě, nebyla bych si to tam schopná vychutnat, pořád bych se bála, že tam udělám nějaký trapas (třeba bych dopila ten kompot ten miluju) ~:-D
raadka
24.1.2009 8:47:17
"Nápoje se dolévají pouze do prázdných sklenic. "

Do prázdných sklenic se dolévá pouze bílé víno, aby se nemíchala teplota vychlazeného s pokojovou už ve sklenici.

kuře a pod. se může jíst rukama, na stole nemá chybět miska s vlažnou vodou ,ve které je plátek citronu.
Ná banketech a galavečeřích je toto jídlo již servírováno vykoštěné, aby se mohlo jíst příborem.

Lucka 345
24.1.2009 8:39:27
Přesně tak. Navíc máme mlsouny, takže jim prostě odebereme kousek od sebe. Prostě se mi stalo, že jídlo vůbec nejedli, protože maminka ho dělá jinak. A nebaví mě nosit si ho domu v krabičce. ~f~
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 78 [Dalších 38 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.