| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Špatné matky zaostalých dětí

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 306 [Dalších 186 >>]
3.2.2009 22:36:59
Tohle mi nedá, musím to trochu odlehčit...

Blondýnka má sebou v letadle dítě.Přijde k ní chlap a říká:,, no fuj to je hnusné dítě!"" Vzápětí se blondýnka rozbrečí. Po chvilce k ní přijde letuška a říká:,, nedáte si něco na uklidnění, třeba čaj, kávu nebo banán pro opičku?"

3.2.2009 22:31:35
Dlouho jsem se tak nezasmála ~t~, tvé kamarádky je mi líto, protože určitě má nějaký problém, zřejmě touží po uznání, které ho se jí nedostává a nebo má pocit, že jste lepší a musí vás za každou cenu trumfnout. Ale než mít žaludeční neurózu, našla bych si jinou. Dobrá máma je ta, která své děti zahrnuje láskou a péčí, to je jediné měřítko, takové děti nikdy nebudou zaostalé a to hlavně na duši. ~s~
Majka
  • 
3.2.2009 22:28:35
Tvuj clanek me velmi pobavil a pripomel mi mou znamou.

Prestoze me dite ma 3 roky a jeji 1,5 roku - nase dite neumi vubec mluvit, kdezto jeji je superman. Nase dite neumi skakat na trampoline, nase dite neumibehat......Proste jsme za vsech okolnosti pozadu.

No, nase dite je dvojjazicne. Takze neni od veci, zda spise ona znama "umi mluvit":-)

A prispevkum na tema "dvoulete dite mluvi vyborne anglicky" se musim vzdy jen smat! My mluvime anglicky 24 hod. a ve dvou letech se tedy opravdu nedalo mluvit o vyborne anglictine.

3.2.2009 22:26:41
Každé dítě je jiné a kámoška není kámoška.Neléčí si náhodou komplexy.Když má zázračné děti,atˇ si najde stejně zázračnou matku.

Rada:Určitě si najdi jinou kamarádku.To není kámoška
Jíťa
  • 
3.2.2009 22:03:50
já takovou znám. Když přišla na návštěvu, zapálila si na dvoře cigáro (u nás se nekouří) a když jí 4-letý synátor řekl, že se mu chce čurat, tak zcela nevzrušeně odpověděla: "Máš plínu, tak se vyčurej."

Lidi jsou různý...
Jituš
  • 
3.2.2009 22:02:32
Holky víc takových zápichů, fakt se bavím. K tomuto článku je smysl pro humor to pravé a ne zapšklé názory. Proč se někdo nevyprdne na trapnou ambiciózní kámošku a nepoužívá svůj selský rozum, že?
3.2.2009 22:02:03
no já bych teda řekla, že to hrouda myslela ironicky....ne?
3.2.2009 21:38:46
ne, hovoria jej Bystrík, bo je hodně bystrá ~t~~t~~t~
3.2.2009 21:35:36
a potom že mimozemšťania nie sú... a pritom ty si živým príkladom, že tu kvákajú na Rodinke ~z~
Helena, 3 děti, z toho 2 zaostalé :-)
  • 
3.2.2009 21:32:18
hehe na tyhle rádobykamarádky jedině s takovýmto humorem!!

Snad tyhle komentáře nemůže brát nikdo nijak než srandu??

Spíš mě zaráží, že se s takovou "kamarádkou" autorka článku ještě schází??

My jsme zaostalí tak akorát, a je nám dobře.. hehe
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 306 [Dalších 186 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.