| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Špatné matky zaostalých dětí

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 306 [Dalších 216 >>]
Vaal
4.2.2009 23:31:06
Moje holčička se přetáčela na bříško už dvě hodiny po porodu a celá vůbec působila tak nějak chytře, takže ji ani nijak netestovali.Rovnou ji zařadili do MENSY pro nedonošené, IQ uvedli 150.Až je mi stydno tu o tom psát...aby si snad někdo nemyslel že se vytahuju, či co~d~
4.2.2009 23:14:35
Vám to IQ měřili, jo? Nám ho rovnou vážili! ~t~
Molly Weasley
  • 
4.2.2009 20:34:14
Hroudo :-)
Tvé příspěvky v této diskuzi jsou perfektní a trefné! Velice vtipné je pozorovat diskutující, jak na ně reagují. Mám pocit, že některé maminky už mají tak plnou hlavu nočníků a prvních krůčků, že úplně zapomněly na ironii. Nebo možná netuší, co je Pythagorova věta a přijde jim, že tím jejich děti hluboce urážíš :-)
Je škoda, že sis svými příspěvky vysloužila kritiku. Čekala jsem ji, ale přiznám se, že od českého národa mnohem méně.
4.2.2009 17:31:39
jsem děsná matka klukovi 2,5 roku solim dávám čokošku a jiné pochutiny.kouká na tv,jimjam běží u nás celý den vyjma když jsme venku.nevařim mu zvlášt jí to co my,přesnídávky kupuju a pije vodu se štávou,pěkně z kohoutku žádná kupovaná.chodit začal 15měsících a mluvit začal když nám mněl co říct.jo a kojila jsem jen do 5m,pak hezky sunárek.plen se zbavil před měsícem.když se na něj podívám nevidím žádný zaostalé nebo přibržděný dítko vidím štastné dítě co má radost ze života a hlavně je štastné že má matku co ho neomezuje a bezmezně miluje~m~.jo a taky mám pár takových "kamarádek" a radši je nevýdám.když už není vyhnutí klído se s nima pohádám,protože takový "kamarádky" nepotřebuji.~b~
Levandulka+3
4.2.2009 16:36:02
Vůbec bych si stím nelámela hlavu, já jsem zjistila, že je kolikrát lepší být s dětma sama než s kamarádkou, která akorát ubírá energie....Takže postupem času jsem kamarádky omezila opravdu jen na ty, se kterýma se cítím dobře a můžeme probírat i jiné věci, než děti (knížky, kulturu apod.)a je mi fajn:-) . Bydlíme na vesnici, takže trávím i hodně času s dětma sama, vůbec mi to ale neva a myslím, že ani klukům ne, v pohodě si spolu vystačí; když jsou potom s dětma kamarádek, je to příjemné zpestření, ale za každou cenu bych se do toho fakt nenutila!
Levandulka+3
4.2.2009 16:34:53
Vůbec bych si stím nelámela hlavu, já jsem zjistila, že je kolikrát lepší být s dětma sama než s kamarádkou, která akorát ubírá energie....Takže postupem času jsem kamarádky omezila opravdu jen na ty, se kterýma se cítím dobře a můžeme probírat i jiné věci, než děti (knížky, kulturu apod.)a je mi fajn:-) . Bydlíme na vesnici, takže trávím i hodně času s dětma sama, vůbec mi to ale neva a myslím, že ani klukům ne, v pohodě si spolu vystačí; když jsou potom s dětma kamarádek, je to příjemné zpestření, ale za každou cenu bych se do toho fakt nenutila!
4.2.2009 16:28:23
Uplně mě mrzí že mě maminka vychovala slušně a nechci mluvit sprostě.Přemýšlíš vůbec co píšeš???Mě přijde že někdo takový jako ty by neměl mít děti víš co z nich vyroste jak budou deprimované a bát se cokoli udělat aby se ti vůbec zavděčili!!!!Nakonec tě budou nenávidět jelikož si budou jen pamatovat jak museli všechno geniálně umět a vůbec mi to přijde jak kdyby neměli normální život,nebo ti z nich vyrostou rozmazlení sobečtí frackové jelikož neustále slyší jak jsou dokonalý.A vím o čem mluvím s takovýma jak jsi ty a s těma dětma jsem pracovala a dá to pak hodně hodně námahy!!!!A volat sociálku k vůli tomu že matka osolí svému dítku jídlo mě to hlava nebere~Rv
4.2.2009 15:52:08
Moc jsem se pobavila a děkuji za tuto diskuzi. Já jsem si nepřipadala, jako matka zaostalého dítěte. Má první dcera začala sedět velmi brzy, od devíti měsíců sama chodila a v roce a půl uměla říct jak se jmenuje, kde bydlí, kolik jí je let. Také básničky a říkadla nebyl problém. Ve 2 a půl letech šla do školky, sama se najedla, oblékla a nebyly s ní problémy. Ve školce hrála na flétnu, chodila do dramaťáku a do angličtiny. Uměla abecedu. Ale s nástupem do první třídy se vše změnilo. Začaly problémy ve škole, flétnu nechtěla ani vidět a tak dále. Vzala jsem ji na PPP a tam mi řekly, že budou problémy. Moje dcera je dis na co si vzpomenete, není schopná vypracovat nic, na co se nedívá. A že to bude horší. A je to tak. Rok co rok se prokousáváme základní školou a všechno se jí musí nalít do hlavičky. A tak si říkám, není lepší, když si děti počkají a jdou na všechno pomaleji? A kde se zastavila její obrovská rychlost?
janna
  • 
4.2.2009 15:31:12
hele hrouda,že ty si ožralá jako poleno?po tvých přispěvcích to uz ani slušně napsat nejde.
janna
  • 
4.2.2009 15:27:55
chachacháááááá


taky solím,nemuzu přece vařit dva ruzne druhy jidel,na to nemám.jime normálni jidla,deti taky(6 a 3).to je ale zajimavá blbost,copíše hrouda,obe sem kojila do 3 let,a tojedna začla chodit v rocea druhá az v 16 měsících.
jo a neni hodná,vubec neposlouchá a dela si co chce.ale je moje,když ji to baví,at si jí klidně i bramburky a tobe hroudo je do toho hovno
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 306 [Dalších 216 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.