| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přípravy na příchod miminka

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2124 z 24 
Jana, zatím bezdětná
  • 
4.5.2000 10:34:14
Prosím, napište, v které porodnici jste byla tak spokojená. Velmi by mě to zajímalo (a zřejmě nejen mě). Díky.
  • 
4.5.2000 10:16:56
Ahoj Káčo,

Tvoje "povídání" o e-miminku od začátku doslova hltám, ale až teď jsem se konečně "dokopala" Ti taky napsat.
To, co tu popisuješ, je opravdu skvělé, úplně to s Tebou všechno prožívám a s napětím vždy očekávám další pokračování. Před nedávnem jsme se s manželem domluvili, že bychom rádi miminko, no a tak se teď snažíme, a já si jako praštěná každou chvíli vypočítávám datum porodu a vracím se na Tvé první příspěvky o e-miminku, abych byla pro případ, že to vyjde "v obraze".
Už se nemůžu dočkat až budu mít taky takové bříško jako Ty na fotce, kterou jsi zveřejnila (moc Ti to tam sluší!!!).

Přeji hodně pohody a (už za chvilku) krásné zdravé E-miminko!

Vášnivá čtenářka (a třeba teď už taky těhulka) Jitka
Anna,4 děti
  • 
3.5.2000 23:53:56
Ahoj Káčo,zdravím tebe i tvé miminko. S napětím sleduji, jak volíš porodnici. Já mam špatné zkušenosti s velkými porodnicemi, kde se napřed usmívají a když tam přijdeš rodit upoutají tě k monitoru, musíš ležet a je to příšerné. Pro poslední porod jsem vybrala porodnici, kde mi slíbili,že se budu po celou dobu porodu moci volně pohybovat /dokonce byli ochotni mi tento slib zapsat do karty/. Musim říct, že porod při kterem si mohu dělat co chci je báječný, byla jsem překvapená, že jsem cítila opravdu kontrakce a nikoli bolesti a bylo mi fakt dobře. Tehdy ještě nebyl na Bulovce CAP, ve kterem to určitě musí být ještě lepší. Moc ti přeju, abys měla příjemný zážítek již z prvního porodu /já jsem ráda, že se mi to povedlo asponˇnapočtvrté/.
Ahoj Anna
  • 
3.5.2000 17:19:10
Milá Káčo a Skoky,
ještě nevíme přesně kdy, ale vaše e-miminko bude mít e-sourozence. Taky jsme se seznámili díky internetu, na x-chatu, rozhodli se na sebe kouknout a hned jsme věděli, že k sobě patříme.A taky se jeden z nás "musel" za tím druhým stěhovat do Prahy.Na Silvestra jsme zjistili, že chceme miminko, ale zatím se nám to nepodařilo. Neměli jsme zatím tolik štěstí co vy, ale pevně věříme, že to vyjde a rodina e-miminek se rozroste. A věříme, že jich bude čím dál víc.

Držíme vám palce, Káče mnoho sil a rychlý porod.

Roxi a Kocour

P.S.Káčo, tvoje bříško je nádherné a docela ti ho závidíme.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2124 z 24 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.