| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hovory H aneb naše kakací peripetie

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 52 [Dalších 22 >>]
jedna plus dvě
26.2.2009 20:19:59
Moc hezkej nazev :-)
My tomu rikali biologicky utok Al-Kakajdy, nekdy Silna kava 3v1 (miminko tlaci tak, ze se zaroven poblinka, vysledek tlaceni stoji za to, po rozbaleni se do vysky pocura)
Teda, rozebirali jsme to jen s manzelem, abychom si ulevili. Ale ted mi neda se nepridat, jeste jsme to uplne nevytesnili.
jedna plus dvě
26.2.2009 20:13:02
Muj malej byl taky prutokac... od mala hodne sosal a pozdejc hodne jedl - a hodne vylucoval. Jeste v roce klidne 4x denne. Kazdej je proste jinej. No, nevim co je lepsi :-)
enka
26.2.2009 19:35:25
Sestra měla stejný problém,a pak zjistili,že ma malý objem močaku.Řešili to taky,ale až okolo pátého roku-dřiv se to prý neřeší
enka
26.2.2009 19:35:22
Sestra měla stejný problém,a pak zjistili,že ma malý objem močaku.Řešili to taky,ale až okolo pátého roku-dřiv se to prý neřeší
Blanka+Adámek
26.2.2009 16:52:21
A mas nakej napad - proc zrovna tyhle cinnosti neovlada? Me nic nenapada.
Dobra1
26.2.2009 16:50:54
Ahoj Blanko,
to nocni buzeni bych vynechala. Dite se stejne obvykle nevzbudi uplne,potom to zaspi a tim padem mozek stejne nevi, ze ho ma sam vzbudit. Navic pocuravani ve spani do 5 let neresi ani doktori, nekomu dozravaji pozdeji nektere funkce moc. mechyre, ale vetsinou se to prave do 5 let zpravi. Pokud ne, bylo by to potreba vysetrit, ale az vtech 5. Zeptej se i pediatra.
Epepe
26.2.2009 16:49:38
Je zvláštní, že má problémy s vyměšováním - nejdřív kakání teď tohle. Já bych se zamýšlela, proč zrovna tyto činnosti příliš ovládá/vůbec neovládá. Je to zvláštní souhra okolností, která může být náhoda, ale nemusí ...
26.2.2009 16:30:32
Starší dcera taky kakala cca za 10-14 dní. Byla hodně uplakaná, tak mi to na klidu nepřidávalo. A na WC i dnes heká a dost dlouho tlačí. Když byla menší, dávala jsem jí na bříško na nočníku nahřátý sáček s peckama, bolelo jí to. Malá byla, a je vždycky hned hotová....
Blanka+Adámek
26.2.2009 14:47:36
Hlavne at je to dal v pohode. Adamek s tim mel strasny problemy snad do 2,5 let. Asi v pul roce (v ty dobe plne pouze kojeny) mel zacpu a od ty doby si to asi pamatoval, ze ho to bolelo a proste "nechtel kadit". A trvalo to dalsi 2 roky, kdyz to na nej prislo, tak si nekam stoupnul, kde se mohl oprit, stisknul zadecek a ze vsech sil to zatlacoval zpatky, zrejme nakej psychickej blok. Vydrzel to vzdycky tak 4 dny, nekolikrat za den se chudak strasne kroutil a plakal, samozrejme ho bolelo brisko a jak si to tam mestnal tak kdyz konecne doslo na vec, bylo to jen horsi. Kolikrat jsem ho nasilim drzela na nocnicku, kdyz sedel, tak nemohl ucinne zatlacovat, ale byly to strasny boje. Zadne diety nepomahaly, byla jsem s nim i na vysetreni, jestli je vsechno "mechanicky" v poradku a pak to proste samo preslo. Ale ty 2 roky, byly fakt perny. A taky jsme kazdy uspech skoro oslavovali ~;).

Ted zas resime jiny problem. V prosinci mu byly 4 roky a porad se vnoci pocurava. Dam ho treba 2x za noc vycurat (uz vim, kdy to vychytat, abych to stihla a vetsinou se mi to i podari) a stejne je rano pocuranej. A to samozrejme v noci nic nepije a ani pres den se mi nezda, ze by nejak zvlast nasaval. Proste mu asi nestaci objem mocoveho mechyre, nebo ja uz nevim. Navic fakt nevim, jak ho mam naucit, aby neco nedelal ve spani, zadny rady od okoli (zejmena od starsi generace, co mely kompletne vsechny deti do roka bez plen) se neosvedcily. Myslite, ze uz je na case s tim neco delat? A co?
Kali
  • 
26.2.2009 14:22:22
Mě se z toho udělalo trochu blbě. Beru si k článku vždycky kafe a něco k němu... Ble. Ne mě příliš naturální.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 52 [Dalších 22 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.