| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hovory H aneb naše kakací peripetie

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 52 [Dalších 12 >>]
Ema
  • 
26.2.2009 14:02:06
Taky to nechapu, jak muze nekdo napsat, ze tohle tema je nejcastejsim tematem hovoru mezi maminkami. Ja jsem se na tohle tema s nikym jste nebavila, proc taky. Kojene deti maji proste mensi frekvenci a tecka. Temata jako tohle k osvezeni materskou zanedbaneho mozku moc nepridaji.
Hanka Veselá
26.2.2009 13:23:00
Nechtěla jsem nikoho znechutit, jen pobavit :-)
Malej měl ty první tři týdny docela problémy s bříškem, na rourku to bez debat bylo. Přisuzuju to nejspíš Nutritonu, který mi doporučila paní doktorka v dobré víře kvůli refluxu. Když jsme Nutriton vysadili, byl po nějaké době schopný se vyprázdnit sám. Teď má chudák jakousi virózu a taky mě obšťastňuje několikrát denně, holt hleny strávit nejdou. Já si nestěžovala, že kadil málo, v látkovkách je to výhoda, jen mi ho bylo lítto, když se kroutil bolestí. Proto ze začátku ta rourka :-)
Markéta, syn 7 l. a miminko
  • 
26.2.2009 13:18:16
Však já se netrápím. Holt mám chlapce průtokáče, jen mě trochu otravuje pořád prát oblečky, hmota proteče všemi druhy plínek.
Zufi.
26.2.2009 12:43:40
To patří sem
Re: obyvak von ikea
26.2.2009 10:11:37 - ke článku Bytový design aneb obývací stěna
26.2.2009 12:40:55
no, ale pokud se fis ekluji hovory o detskem "zlate", tak by tebou zminovanou asi nerozdychala... to nedoporucuji ~;)
26.2.2009 12:38:11
tohle tedy neznam, maximalne to slo pres puncosky, semtam neco na zadech, ale vyjimecne... asi maji nasi synove dobrou konzistenci ~t~
26.2.2009 12:29:02
Fisp, koukni na včerejší diskusi o velké potřebě, v kontrastu s tamníma storkama jsou mateřské hovní debaty úplně neutrální.
fisperanda
26.2.2009 12:16:06
Mně vždycky přišly hrozně nechutný hovory o hovínkách dětí. Mně to přijde skoro neuvěřitelný, o čem se matky dokážou bavit. Pokud má někdo problém s vyprazdňováním dítěte, chápu to. Ještě je asi teda lepší navštívit doktorku než si věčně stěžovat kamarádkám. Ale rozhovory o barvě, konzistenci, intervalech... fakt se divím, co z toho tématu dokážou některý matky vytěžit. A to už vůbec nemluvím o tom, že to furt poslouchám v bejby kavárně nad chlebíčkem :)))
h
  • 
26.2.2009 12:04:22
Že děti mají nakakáno ehm od kolen do hrudníček je celkem časté, zasahovala jsem při takové kalamitě nesčetněkrát. Jednou však měl mladý hovínka i v rukávech...
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 52 [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.