| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hovory H aneb naše kakací peripetie

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 52 [Dalších 2 >>]
Lída+2
26.2.2009 11:48:49
to mi něco připomnělo....jak článek tak tohle....

Starší syn....interval 9-14dní(nijak jsem ho netrápila) a pak to stálo za to....~t~~t~~t~občas se to vylejvalo z dupek...., když vidím maminky co dávaj tepláčky... a kalhoty..nedokážu si představit kde všude by to bylo ještě~t~~t~~t~

A mladší.....co 2 hodiny nebo minimálně 5x deněn v množství, že to telo ven z plínek~t~~t~

Jo a nejlepší byla moje mamka...nechceš jim dávat sunar....vždyť jim to mlíko nemůže stačit..tak jsem jí jednou říkala..to vidím jak jim nestačí....a dkyž to občas viděla ona..tak usoudila, že mám pravdu....
26.2.2009 11:47:28
Markéta to asi myslela tak, že její mléko je "nestravitelné". ~t~

Markéto, tím se netrap. Každý jsme jiný. ~;)
26.2.2009 11:25:21
Presne tak. Moj najstarší syn bol zozačiatku pokakaný pri každom prebaľovaní. Prvé mesiace kakal aj v noci - po cca 3 hodinách. Postupne sa to do roka znížilo na 5-6 kakaní za deň.
Mladší syn mal obdobie, že kakal 2-3x do týždňa, pozerala som na neho ako na mimozemšťana.

Inak pekný článoček o tom, ako pri prvom dieťati človek rieši každý prdík. Neboj, s rastúcim počtom detí klesá počet "riešených problémov". ~t~
ALianan
26.2.2009 10:50:53
Tak nějak nechápu tu rourku, je přece normální, že miminka nekadí klidně i 14 dní. Pokud ho nebolí bříško vykašli se na ní.

Můj brouček to měl stejný a to byl na Nutrilonu.
Gabriella, 2 děti
26.2.2009 10:44:12
měla v miminčím věku tak tři měsíce období, kdy kakala zásadně v sobotu v deset dopoledne o).
26.2.2009 10:38:49
marketo, spis absolutne stravene mleko - beze zbytku. starsi syn mel jednou interval 16dni, bezne kakaval co pet dni az tyden. ale bylo to jen v prvnich mesicich. taky jsem silela, prvni dite, nevedela jsem, jestli nema nejaky problem. ale mudr. me uklidnovala, ze vypada v poradku.
takze jsme zpocatku taky kazdou "plnou" plinku slavili jako autorka.
Markéta, syn 7 l. a miminko
  • 
26.2.2009 10:18:49
Tý jo, 14 dní, to mimin má interval tak dvě tři hodiny (a starší to měl taky). Že by nestravitelné mléko?
Martina, 2 kluci
26.2.2009 9:44:28
Připojuju se - interval 14 dní jsme měli taky, Dr. schválila, takže jsem se nenervovala.
26.2.2009 9:35:19
Přesně. U plně kojených děti je to normální. Také bych vynechala tu rourku, když nemá potíže. ~;)
Kamila, Kačka 04 a Jeník 07
  • 
26.2.2009 9:33:16
Naše Kačka nekadila jednou 10 dní a podruhé 14 dní. Byla naprosto v pohodě, žádné problémy. Zašla jsem s ní občas k MUDr., ta jí prohmatala bříško a ujistila mě, že se opravdu nic neděje, prostě všechno mlíčko spotřebuje. Pak se tsunami nekonala, vykadila se bez problémů jako jindy.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 52 [Dalších 2 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.