| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Porodní zkušenost nevidomé maminky

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 86 [Dalších 36 >>]
Draci mamka 4+1
25.3.2009 19:13:35
taky jsme měli u porodu Vendulku a mohu potvrdit, že je to skvělá žena na svém místě :o)

moc blahopřeji k narození Vašíčka a pozitivní zkušenosti s porodem!!!

hodně lásky a pohody celé rodince
gabi
  • 
25.3.2009 15:56:15
HUPS. To byly jiné dveře :))
Ivona,Klára 6,Tereza 2.5
  • 
25.3.2009 15:46:02
no co,Terezka řve už preventivně,když vidí,kam jdeme.Aby se jí mohla doktorka vůbec podívat do krku,tak ji musím zpacifikovat,divím se,že přes ten řev něco stetoskopem slyší.Doufám,že jí to brzy přejde.Jinak taky neběžíme kvůli každé prkotině,ale horečku nepodceňujeme.Se starší jsme jeli i na pohotovost,když se nám to o víkendu nedařilo srazit.Protože co když to není"jen horečka",myslím,že to bylo minulý rok,co někde zemřelo dítě na meningokoka.Rodiče pak mluvili v telce,že si mysleli,že je to jen horečka,dali dítě spát,v noci nekontrolovali a ráno bylo pozdě.Taky jsme zažili,jak nám Klárka ve 3 letech plakala,že jí bolí oko,tak jsme zkoumali jestli jí tam něco nespadlo a během 10 minut jsme měli poblité všechno včetně nás.Tak jsme se jí ptali,jestli jí spíše nebolí bříško.Říkala,že vlastně neví,že si myslela,že jí bolí oko
Cita
25.3.2009 14:18:49
..no coment..~2~
25.3.2009 13:43:19
Ja myslim, ze byt nevidomych vypada jinak nez byt vidicich. Vidici maji na policich ozdoby, polozi si co chteji kam se jim zlibi, ale nevidomi musi myslet na to, kde co je, protoze jim nestaci rozhlednout se po mistnosti. A vystavene vazicky jsou jim taky k nicemu.
Takze predpokladam, ze byt nevidomych je pro batole bezpecnejsi nez bezny byt.
Kuki
  • 
25.3.2009 13:36:25
Hmmmmmmm...Potrefená husa se vždycky ozve.
25.3.2009 13:32:23
Souhlasím. Pořad jsem viděla a mnohé rodiny by si z těchto lidí měli vzít příklad. ~R^
enny
25.3.2009 13:20:26
Míšo, viděla jsem asi stejný dokument jako Ty.. každého toho páru se ptali, jak se potýkají se svým handicapem a poukazovali na příběhy dalších rodin s jiným postižením.. každý pár říkal o těch druhých, že jim drží palce.. protože to mají oproti nim těžší:).. také držím palce!!!!
Petula
  • 
25.3.2009 13:19:44
Psi pro nevidome jsou specialne vycviceni. My jsme neslysici, mam nevidomeho kamarada - otce sestileteho kluka. Jejich osmilety pes je porad uzasny....:-)
*MaF*
25.3.2009 13:16:33
Jé já tady řvu jak želva! To je krásnej příběh. Přeju jenom všechno nejlepší do života a ať narazíte na co nejmíň blbců~x~

Podle mě je zas lepší když sou rodiče nevidomí nebo jinak handicapovaní než aby byly zdravý a třeba věčně ožralý atd... dítě týraly, nestaraly se. Takový rodiče se o dítě dokážou postarat mnohem líp!!! Nechápu jak někdo může mít takový předsudky. Dokument na ČT1 sem viděla taky, hodně mi dal.

Jednou mi přišlo na mail video a tam byla paní která neměla ruce a měla malý miminko. Normálně ho přebalovala, skládala plínky, dokonce řídila auto a malý nosila ve vjíčku! Já čuměl jak puk! Před takovýma rodičema smekám!
Každej by si měl uvědomit, že když je dneska zdravej, zítra už to tak ýt nemusí.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 86 [Dalších 36 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.