| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Porodní zkušenost nevidomé maminky

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 86 [Dalších 26 >>]
Petula
  • 
25.3.2009 13:13:45
Krasne...My jsme hlusi, ale nase deti (sedmileta Miriamka a dvoulety Misa) jsou hodne veseli, maji radost ze zivota. Ja sve deti casto ctu pohadky, rikanky. Ma jina melodie reci jim nevadi, ale pribehy radi poslouchaji a jsou spokojene. Casto chodime do prirody, jezdime na vylety. Miriamka je ve skole oblibena, vyborne mluvi, ma bohatou slovni zasobu Lidi se ptaji, kdo ji ucil mluvit, rikam,ze nikdo. A ucitelka se pta, kdo ji uci cist, Miri rika, ze mama:-)
25.3.2009 13:11:03
Taky bych měla o to dítě strach, i když rodičům moc fandím, ale co když se něco přihodí co neuvidí, pozlobí pejska a ten ho rafne. Batolata jsou všetečná, co když pejskovi dojde trpělivost a stane se neštěstí, bohužel o něčem podobném už vím a psům nevěřím. Mám zvířata ráda, ale jeko dětská sestra už jsem viděla tolik pokousaných dětí a to psem, za kterého by majitele dali ruku do ohně.
kreditka
25.3.2009 13:06:00
Ten dokument jsem též viděla a musím říct, že mi hodně dal, člověka to nutí se sám nad sebou zamyslet. Článek se mi moc líbil, doufám, že autorka neskončí u jednoho ~R^~R^
25.3.2009 12:59:38
Nesouhlasím. Myslím, že nevidomí rodiče mohou poskytnout dítěti kvalitní výchovu. Ano, je to pro ně možná náročnější než ,,pro normální" (otázka je, co ,,je normální"), ale nemyslím, že jsou jako rodiče špatní.
S
  • 
25.3.2009 12:47:15
Jájo, ale stejně jsou třeba "ochuzeny" moje děti, kterým bezohledný řidič zmrzačil tatínak: nikdy s nimi nepůjde na lyže, nikdy se s nimi neprojede na kole. A přesto se mi vůbec nezdá, že by tím trpěly. Nesuď tak lehkovážně - nikdy nevíš, co život nachystá tobě, tvým dětem a tvému muži.
Dalila
  • 
25.3.2009 12:44:12
V pohodě, nebrala jsem to tak.
Karolka a adopčáci
  • 
25.3.2009 12:40:39
Týbrďoo, normálně mne to dojalo :-) je to krásné a strašně moc Vám přeji štěstíčko a zdravíčko a spokojenost!!!!
myš
  • 
25.3.2009 12:33:05
Dalilo

to nebyla nějaká výtka že bys měla všechno číst, jen jsem se nechtěla zdržovat znova psaním o jaký dokument šlo....
25.3.2009 12:32:59
Já viděla dokument jako Myš.3 manželské páry, řeknu Vám, že ti co byli oba slepí, se věnovali dětem tak, že někteří zdraví rodiče by se mohli stydět.Co podnikali výletů,hráli her,s dětma si povídali,byl to nádherný pořad.A o tom jak se chovali ty děti k rodičům ani nemluvím.Nevím jak to pospat,ale ikdyž to byli malé děti,byli ukázněnější,prostě věděli,že rodiče mají hnedikep.

Druhý pár byl,že byli oba hluší - také moc hezký příběh.

Třetí pár byl,že manžel byl zdraví a manželka po úraze na vozíčku.

Před všema třema párama smekám,myslím,že vedli mnohem hezčí a naplněnější život s dětma,než někteří zdraví.~R^

Cita
25.3.2009 12:31:40
Mě by taky zajímalo, jak to pak technicky funguje...třeba první procházky venku apod..doufám, že se dočkáme dalších článků ~;)
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 86 [Dalších 26 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.